Zakynthos, White Olive Premium 4*, all incl. – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy na rynku od 2001 roku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

Zakynthos, White Olive Premium 4*, all incl.

31.05 - 07.06.2022 (różne terminy)
od 4818 zł/os.

White Olive Premium
Miejsce pobytu: Grecja / Zakynthos / Laganas

 

Zupełnie nowy, zadbany i świetnie utrzymany hotel. Położony jest niedaleko centrum jednego z najpopularniejszych kurortów na wyspie – Laganas. Ok. 500 m. od hotelu znajdują się liczne sklepy i tawerny oraz bary, kluby i dyskoteki. Wieczorem centrum zamienia się w miejsce spotkań i zabawy całego kurortu. Znajduje się tam też przystanek autobusowy, skąd można dojechać np. do oddalonego o 6 km miasta Zakynthos. Transfer do hotelu trwa ok 30 min. Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 3 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu.

Plaża:
Obiekt usytuowany jest ok. 100 m od szerokiej, piaszczystej plaży, gdzie znajduje się Klub plażowy  czyli leżaki i parasole w cenie 3 euro/leżak. W cenie jeden napój bezalkoholowy lub jedno piwo gratis. Ilość miejsc ograniczona.
Do dyspozycji gości:
Recepcja, 2 baseny zewnętrzne, taras słoneczny, leżaki i parasole przy basenie – bezpłatne. Ręczniki basenowe dostępne w recepcji hotelowej (dodatkowo płatne ok 2 eur za ręcznik).
Pokoje:
Wyposażone są w łazienkę z prysznicem, indywidualnie sterowaną klimatyzację (bezpłatną), TV-sat z polskimi programami, minisejf (bezpłatny), lodówkę, suszarkę do włosów oraz balkony lub tarasy. Łóżeczka dla dzieci.
Pokoje standard – nowocześnie urządzone, 2-osobowe (możliwość 1 dostawki).
Pokoje Comfort – nieco większe od standardowych pokoje 3-osobowe (podwójne łóżko + pojedyncze pełne łóżko). Pokoje te maja podobny rozkład do standardowych, jednak większą powierzchnię w którą wstawiona jest sofa.
Pokoje de luxe – to najnowsze, nowocześnie urządzone, 2-osobowe (w niektórych możliwość 1 dostawki).
Pokoje superior – przestronne pokoje 3-osobowe (1 łóżko podwójne i 1 pojedyncze, możliwość 1 dostawki w formie sofy dla małego dziecka do lat 6). Pokoje te są większe od standardowych i posiadają miejsce do wypoczynku z sofą.
Junior Suite – posiadają sypialnię i przestronny pokój dzienny z łóżkiem dla trzeciej osoby oraz rozkładaną sofą dla dziecka do lat 6.
Apartamenty – posiadają sypialnię (2-osobowa) oraz przestronny pokój z łóżkiem dla trzeciej osoby i rozkładaną sofą dla czwartej.
Wyżywienie:
All Inclusive: śniadania (07:30-09:30), lunche (12:30-14:30) i kolacje (19:30-21:30) w formie bogatego bufetu. Napoje bezalkoholowe – woda, soki, słodkie napoje typu cola, fanta, kawa, herbata oraz lokalne alkoholowe – piwo, wino, ouzo, wódka, gin, brandy, rum . Bar czynny w godzinach 10:00-23:00. Raz w tygodniu kolacja grecka typu bufet z przysmakami regionalnymi.
Program sportowy i animacyjny:
Bezpłatna siłownia. Za dodatkowa opłatą możliwość skorzystania z jacuzzi, sauny oraz masażu.
Internet:
Bezpłatna sieć wifi w pokojach i na terenie całego hotelu.
Kategoria lokalna:
****
Naszym zdaniem:
Nasz własny hotel to z pewnością miejsce gdzie najlepiej możemy zadbać o swoich Klientów. W ostatnim czasie zdecydowanie zmieniliśmy wygląd tego obiektu, został rozbudowany i unowocześniony. Powstały nowe pokoje, większa restauracja, taras wypoczynkowy i siłownia. Na gości czeka miła niespodzianka w postaci własnego klubu na plaży. White Olive Premium posiada obecnie jedne z najlepszych pokoi w kurorcie Laganas. Gorąco polecamy!
Opinie klientów:
Klienci oceniają ten hotel na 4.9/6.

Program
Dzień Pierwszy
Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku odpraw na lotnisku.
Dni od drugiego do przedostatniego
Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.
Dzień ostatni
Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko – hotel – lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku imprezy 11 – dniowej 10 rozpoczętych dób hotelowych w przypadku imprezy 12 – dniowej 11 rozpoczętych dób hotelowych) wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, którego wprowadzenie zapowiedziano na I kwartał 2018 i którego wysokość szacuje się na 7-10 EUR za osobę za tydzień pobytu. Podatek płatny będzie obowiązkowo w recepcji przed zakwaterowaniem

Realizacja: eurostarsystem.eu