Sylwester w Wenecji 6 dni – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy na rynku od 2001 roku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

Sylwester w Wenecji 6 dni

29.12 - 03.01.2020
od 1210 zł/os.

Dostępne terminy:

29.12 – 03.01.2020

Galeria

SYLWESTER AUTOKAREM W WENECJI – 6 dni • Rejs gondolami po kanałach weneckich • Plac i bazylika Św. Marka • Pałac Dożów, średniowieczna Padwa i Św. Antonii • Werona – miasto Romea i Julii i słynna Arena • zabawa na ulicach Wenecji lub Sylwester w restauracji!

Dzień 1 – 29.12.
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Nocny przejazd przez Czechy i Austrię. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 950 km).
Dzień 2 – 30.12.
W godzinach przedpołudniowych przyjazd do Wenecji. Następnie rejs barką turystyczną na Plac św. Marka. W dalszej części programu spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: bazylikę św. Marka, Pałac Dożów i wieżę dzwonniczą Campanile – najwyższa budowlą w mieście. Po południu zwiedzanie Bazyliki św. Marka oraz jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne rejs gondolami po kanałach weneckich. Przejazd do hotelu w ok. Wenecji na nocleg. (Trasa ok. 50 km).
Dzień 3 – 31.12.
Po śniadaniu wyjazd do Wenecji i dalszy ciąg zwiedzania miasta: Pałacu Dożów oraz wjazd na Campanile. Następnie zwiedzanie dzielnicy Rialto, ze słynnym mostem na Kanale Grande. Po południu czas wolny na zakupy i powrót do hotelu, przygotowanie do Sylwestra. (Trasa ok. 40 km). Wieczorem ok. 22:00 wyjazd do centrum Wenecji na kolację sylwestrową w restauracji (za dopłatą) lub świętowanie Nowego Roku na ulicach miasta (przejazd autobusem i barką w cenie pakietu, powrót autokarem do hotelu ok. 03:00 w nocy).
Dzień 4 – 01.01.
Po późnym śniadaniu przejazd do Padwy, jednego z najważniejszych ośrodków naukowych średniowiecza. W programie między innymi Piazza delle Erbe, Bazylika św. Antoniego oraz spacer po starym mieście. Powrót na nocleg do hotelu. (Trasa ok. 70 km).
Dzień 5 – 02.01.
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Werony – miasta słynnych kochanków Romea i Julii, gdzie zobaczymy miedzy innymi Casa di Julietta (wg tradycji dom Julii), Arenę – słynny amfiteatr rzymski (zwiedzanie także wewnątrz), Palazzo del Capitano, Palazzo degli Scaligeri, Torre de Lamberti – XII-wieczną wieżę (podziwiana z zewnątrz) oraz słynną Porta dei Borsari – największą bramę rzymską z początku I w. W późnych godzinach popołudniowych wyjazd do Polski. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1150 km).
Dzień 6 – 03.01
Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych (Woszczyce ok. 10:00).
Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.

Zakwaterowanie na objeździe
Położenie:
Hotel **/ *** klasy turystycznej, położony w miastach satelickich (20-40 km do centrum), na trasie pomiędzy zwiedzanymi miastami. 3 rozpoczęte doby hotelowe: Stra/ Noventa Padovana/ Conselve (3).

Zakwaterowanie:
Hotel **/ *** klasy turystycznej, położony w miastach satelickich (20-40 km do centrum), na trasie pomiędzy zwiedzanymi miastami. 3 rozpoczęte doby hotelowe: Stra/ Noventa Padovana/ Conselve (3).

Do dyspozycji gości:
recepcja, restauracja, bar. Hotel akceptuje karty kredytowe.

Pokoje:

2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. W każdym pokoju telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.

Wyżywienie:
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

Kategoria lokalna:
**/ ***.

Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz w celu weryfikacji.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, bar, klimatyzacja, video), zakwaterowanie w hotelu **/*** (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania kontynentalne, za dopłatą obiadokolacje (2), opiekę polskiego pilota, program turystyczny jw. oraz ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską (w tym rejsu barką turystyczną i gondolami w Wenecji), lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych oraz kolacji sylwestrowej. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 175 EUR płatne pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych – łącznie dodatkowo ok. 10 EUR (płatne bezpośrednio w hotelu), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz kolacji sylwestrowej.

Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 10.07.2019 r. i mogą ulec zmianie.

KOLACJA SYLWESTROWA

Kolacja sylwestrowa w restauracji. Menu: 2 dania główne, deser (ciasto lub owoce). Do kolacji butelka wody mineralnej (0,5 l) i 0,25 l wina na osobę. Lampka wina musującego o północy. Po północy słodka przekąska. Pozostałe napoje płatne dodatkowo.

Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.8/6.

Inne

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.


Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.

Realizacja: eurostarsystem.eu