Sylwester w Paryżu 6 dni – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy na rynku od 2001 roku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

Sylwester w Paryżu 6 dni

29.12 - 03.01.2020
od 1250 zł/os.
  • Terminy i ceny
Data
29.12 – 03.01.2020

Muzeum Luwru i Mona Lisa – Champs Elysees i Łuk Triumfalny – Moulin Rouge i Plac Pigalle – kolacja sylwestrowa w restauracji

Dzień 1 – 29.12.
Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd nocny przez Niemcy, Holandię i Belgię. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje co kilka godzin.
Dzień 2 – 30.12.
Przyjazd do Paryża w godzinach przedpołudniowych. Udamy się na krótki spacer po Paryżu, a dla chętnych, za dodatkową opłatą ok. 25 EUR/os wjazd windą na szczyt wieży (wysokość prawie 300 m) i możliwość podziwiania niezwykłej panoramy miasta. Następnie przejazd do hotelu (metrem i/lub RER), zakwaterowanie i czas na odpoczynek po podróży.

Dzień 3 – 31.12.
Po śniadaniu udamy się na zwiedzanie wyspy Świętego Ludwika, gdzie czas stanął w miejscu. W zacisznych uliczkach kryją się malownicze kamienice, pełne uroku kawiarnie, liczne galerie sztuki i urocze herbaciarnie. Znajduję się tu również najlepsza lodziarnia w Paryżu! Zobaczą Państwo również znajdujący się nieopodal gotycki kościół świętego Seweryna. Kolejnym punktem programu będzie jedno z największych muzeów na świecie – Luwr (zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem lokalnym), w którym znajduje się imponująca kolekcja dzieł sztuki europejskiej, między innymi Mona Lisa, Wenus z Milo czy Nike z Samotraki. Następnie odwiedzimy La Defense – nowoczesna dzielnicę biurowo-mieszkaniowa nazywana ”Manhattanem Paryża”. Wieczorem dla chętnych wyjazd autokarem do jednej z paryskich restauracji na kolację sylwestrową (od godziny około 20.00), dla osób nie korzystających z kolacji wyjazd na Pola Elizejskie, gdzie każdego roku organizowana jest zabawa sylwestrowa. Powrót do hotelu około godziny 02.00.
Dzień 4 – 01.01.
Późne śniadanie, a po południu ciąg dalszy zwiedzania Paryża: spacer po Cmentarzu Pere Lachaise – najsłynniejszej nekropolii Paryża z mauzoleum Abelarda i Heloizy, grobowcami Chopina, Walewskiej, Piaf, Balzaca i Morrisona. Kolejnym punktem programu będzie przejazd na Pola Elizejskie – najpiękniejszą ulicę Paryża ze wspaniałymi sklepami, salonami mody, kinami i restauracjami. Zobaczycie Państwo również Plac Gwiazdy i słynny napoleoński Łuk Triumfalny. Wieczorem proponujemy Państwu rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 5 – 02.01.
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Paryża metrem i/lub RER. Zwiedzanie miasta zaczniemy od wizyty w Muzeum Figur Woskowych, gdzie zobaczycie Państwo 250 figur z wosku znanych aktorów, piosenkarzy, sportowców i polityków. Tego dnia chcielibyśmy również zaprosić Państwa do Muzeum Perfum firmy Fragonard – jednej z najstarszych francuskich wytwórni perfum (możliwość zakupienia słynnych zapachów po cenach fabrycznych). Wczesnym popołudniem proponujemy spacer po wzgórzu Montmartre: plac du Tertre, biała bazylika Sacre Coeur, kabaret Moulin Rouge oraz Plac Pigalle .
Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje co kilka godzin.
Dzień 6 – 03.01.
Przyjazd do Polski w godzinach rannych (Torzym ok. 09.00).
Uwagi do programu
– Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
– Pilot nie oprowadza po wszystkich obiektach muzealnych.
– W dniu 2 i 5 program realizowany środkami komunikacji miejskiej (RER, metro)


Zakwaterowanie na objeździe
Zakwaterowanie:

Hotele** klasy turystycznej – położone na peryferiach Paryża, w pobliżu stacji metra lub kolejki RER.

Pokoje: funkcjonalnie urządzone, 2 – osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z WC i łazienkami, telefonem i TV-sat.

Do dyspozycji gości:
w hotelu zazwyczaj znajduje się restauracja oraz bar

Wyżywienie:
śniadania kontynentalne (najczęściej rogalik, dżem, kawa lub herbata)

Kategoria lokalna:
**

Świadczenia

Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar i WC), zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania (kontynentalne, podawana na słodko), program turystyczny j. w., opieka pilota, ubezpieczenie Europa SA (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów metra, wstępów do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide (Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide) oraz dodatkowych posiłków. Orientacyjne ceny biletów wstępu i komunikacji miejskiej: ok. 170 EUR/os płatne pilotowi jako pakiet.

KOLACJA SYLWESTROWA (dodatkowo płatna)
Impreza zorganizowana w godzinach około 20.00 – 01.00 w restauracji w centrum miasta. Na początku zaprosimy Państwa na część oficjalną, czyli kolację przy muzyce od godziny około 20.00 do około 23.00. Zostaną Państwu podane zimne przystawki i gorąca kolacja z deserem oraz wino bez ograniczeń. Po kolacji zostanie otwarta część dyskotekowa, gdzie na parkiecie i przy dźwiękach muzyki będą się Państwo bawić do samego końca (jeden drink lub napój alkoholowy w cenie).  
Koszt kolacji: 550 zł/os.

Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.9/6.

Realizacja: eurostarsystem.eu