Sylwester w Mediolanie (6 dni) – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy na rynku od 2001 roku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

Sylwester w Mediolanie (6 dni)

29.12 - 03.01.2020
od 1181 zł/os.

Dostępne terminy:

29.12 – 03.01.2020

Galeria

 

SYLWESTER W MEDIOLANIE AUTOKAREM – 6 dni, Muzeum sztuki Brera, Katedra Mediolańska, Zabawa sylwestrowa na ulicach miasta, Sirmione – Jezioro Garda, Słynny Trójkąt Mody, Wenecja – Perła Adriatyku

Dzień 1 – 29.12.
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Nocny przejazd przez Czechy i Austrię. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1250 km).
Dzień 2 – 30.12.
Przyjazd do Mediolanu. Dzień rozpoczniemy wizytą na Placu Katedralnym, gdzie znajduje się wspaniała gotycka Katedra zwana „poematem w marmurze”. Następnie przejdziemy Galerią Vittorio Emanuele II – eleganckim wielopiętrowym pasażem, który poprowadzi nas do najsłynniejszej opery świata – La Scali. Zwiedzanie miasta zakończymy wizytą przy Castello Sforzesco – imponującym zamku władcy Mediolanu Ludovica Sforzy, gdzie będziemy podziwiać słynne niedokończone ostatnie dzieło Michała Anioła – Pieta Rondanini. Późnym wieczorem przyjazd do hotelu w ok. Mediolanu, zakwaterowanie i odpoczynek. (Trasa ok. 120 km).
Dzień 3 – 31.12.
Po śniadaniu przejazd do słynnego muzeum malarstwa Brera, gdzie zobaczymy m.in. obrazy Rafaella i Caravaggia. Czas wolny. Następnie powrót do hotelu i przygotowanie do Sylwestra. W godzinach wieczornych wyjazd do centrum Mediolanu na kolację sylwestrową w restauracji (za dopłatą) lub powitanie Nowego Roku na ulicach miasta (przejazd autobusem w cenie pakietu, powrót autokarem do hotelu ok. 02:00 w nocy).
Dzień 4 – 01.01.
Po śniadaniu przejazd do katedry mediolańskiej na nabożeństwo noworoczne Missa Pontificalis. Następnie przejazd do uroczego miasteczka Sirmione, położonego nad Jeziorem Garda. Spacer po mieście, następnie czas wolny. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 120 km).
Dzień 5 – 02.01.
Po śniadaniu przejazd do Wenecji. W godzinach przedpołudniowych przyjazd na parking Punta Sabbioni lub Tronchetto. Następnie rejs barką turystyczną na Plac św. Marka. Spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: Plac św. Marka z przepiękną bazyliką, Pałacem Dożów i wieżą dzwonniczą Campanile – najwyższa budowlą w mieście. Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne rejs gondolami po kanałach weneckich. W późnych godzinach popołudniowych wyjazd do Polski. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1380 km).
Dzień 6 – 03.01.
Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych (Woszczyce ok. 10:00).
Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.

Zakwaterowanie na objeździe
Położenie:
Hotel **/*** klasy turystycznej, położony w miastach satelickich (20-40 km do centrum), na trasie pomiędzy zwiedzanymi miastami. 3 rozpoczęte doby hotelowe: Bergamo lub okolice Mediolanu (3).

Do dyspozycji gości:
recepcja, restauracja, bar. Hotel akceptuje karty kredytowe

Pokoje:
2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Ponadto: telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf

Wyżywienie:
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

Kategoria lokalna:
**/ ***.

Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz w celu weryfikacji.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, bar, klimatyzacja, video), zakwaterowanie w hotelu **/*** (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania kontynentalne, za dopłatą obiadokolacje (2), program turystyczny jw., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych oraz kolacji sylwestrowej. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 155 EUR płatne pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych – łącznie dodatkowo ok. 15 EUR (płatne bezpośrednio w hotelu), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz kolacji sylwestrowej.

Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 10.07.2019 r. i mogą ulec zmianie.

KOLACJA SYLWESTROWA

Kolacja sylwestrowa w restauracji. Menu: 2 dania główne, deser (ciasto lub owoce). Do kolacji butelka wody mineralnej (0,5 l) i 0,25 l wina na osobę. Lampka wina musującego o północy. Po północy słodka przekąska. Pozostałe napoje płatne dodatkowo.

Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.8/6.

Inne
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.

Realizacja: eurostarsystem.eu