Paryż – Sylwester na Polach Elizejskich 5 dni – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy na rynku od 2001 roku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

Paryż – Sylwester na Polach Elizejskich 5 dni

29.12 - 02.01.2020
od 960 zł/os.

Galeria

Montmartre i Moulin Rouge – Luwr i Mona Lisa – Katedra Notre Dame i witraże – romantyczny rejs po Sekwanie – La Defense paryski Manhattan – zabawa na Polach Elizejskich

 

Dzień 1 – 29.12.
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Niemcy i Holandię. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje co kilka godzin.
Dzień 2 – 30.12.
Przyjazd do Paryża w godzinach południowych. Na począrku czeka Państwa wizyta w Muzeum Figur Woskowych, gdzie zobaczycie Państwo 250 figur z wosku przedstawiających znanych aktorów, piosenkarzy, sportowców i polityków – wszystkie wyglądają niemal jak żywe. Późnym popołudniem zaproponujemy rejs statkiem po Sekwanie, który będzie świętną okazją do podziwiania miasta. Następnie przejazd do hotelu (metrem i/lub RER), zakwaterowanie i czas na odpoczynek po podróży.

Dzień 3 – 31.12.
Po śniadaniu udamy się na zwiedzanie wyspy Świętego Ludwika, gdzie czas stanął w miejscu. W zacisznych uliczkach kryją się malownicze kamienice, pełne uroku kawiarnie, liczne galerie sztuki i urocze herbaciarnie. Znajduję się tu również najlepsza lodziarnia w Paryżu! Zobaczą Państwo również znajdujący się nieopodal gotycki kościół świętego Seweryna. Kolejnym punktem programu będzie jedno z największych muzeów na świecie – Luwr (zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem lokalnym), w którym znajduje się imponująca kolekcja dzieł sztuki europejskiej, między innymi Mona Lisa, Wenus z Milo czy Nike z Samotraki. Następnie odwiedzimy La Defense – nowoczesna dzielnica biurowo-mieszkaniowa nazywana ”Manhattanem Paryża”. Powrót do hotelu na odpoczynek. Wieczorem (około godziny 22:00) przejazd autokarem na Pola Elizejskie, gdzie każdego roku organizowana jest zabawa sylwestrowa. Powrót do hotelu autokarem około godziny 02.00 w nocy.
Dzień 4 – 1.01.
Po późnym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Paryża metrem i/lub RER na dalsze zwiedzania miasta.Udamy się na spacer po Montmartre, mecce artystów i nocnego życia: plac du Tertre, bazylika Sacre Coeur, Moulin Rouge, Plac Pigalle. Na koniec dla chętnych, za dodatkową opłatą ok. 25 EUR/os wjazd windą na szczyt wieży (wysokość prawie 300 m) i możliwość podziwiania niezwykłej panoramy miasta. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje co kilka godzin.
Dzien 5 – 2.01.
Przyjazd do Polski w godzinach rannych (Torzym ok. 09.00).
Uwagi do programu
– Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
– Pilot nie oprowadza po wszystkich obiektach muzealnych.
– W dniu 2 i 4 program realizowany środkami komunikacji miejskiej (RER, metro)


Zakwaterowanie na objeździe
Zakwaterowanie:

Hotele** klasy turystycznej – położone na peryferiach Paryża w pobliżu stacji kolejki RER.

Pokoje: 2-osobowe (możliwość dostawki) z WC, łazienką, TV i telefonem.

Do dyspozycji gości:
w hotelu zazwyczaj znajduje się restauracja i bar

Wyżywienie:
śniadania kontynentalne (najczęściej rogalik, dżem, kawa lub herbata)

Kategoria lokalna:
**

Świadczenia

Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, minibar, WC), zakwaterowanie w hotelu (2 rozpoczęte doby hotelowe), 2 śniadania serwowane w restauracji hotelowej (kontynentalne, podawane na słodko), program turystyczny j.w., ubezpieczenie Europa SA (NNW, KL, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów metra/RER, wstępów do zwiedzanych atrakcji , systemu Tour Guide (Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide) oraz dodatkowych posiłków. Orientacyjne ceny biletów wstępu i komunikacji miejskiej: ok. 170 EUR/os płatne pilotowi jako pakiet.

Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 6.0/6.

Realizacja: eurostarsystem.eu