MACEDONIA Laki Hotel & Spa 4 * all incl – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy na rynku od 2001 roku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

MACEDONIA Laki Hotel & Spa 4 * all incl

06.06 - 13.06.2022 { różne terminy}
od 2169 zł/os.

****+
Macedonia Północna/Macedonia Zachodnia
Atuty – spokojna okolica, 300 m do plaży
– nowoczesne wnętrze, pokoje z klimatyzacją, lodówką, balkonem; dostępne pokoje z widokiem w stronę jeziora
– hotel polecany dla osób dorosłych (powyżej 12 roku życia)
– własne zaplecze SPA
Naszym zdaniem Hotel z nowoczesnym wnętrzem wybierany najczęściej przez pary i grupy znajomych, polecany szczególnie dla dorosłych na wczasy w Macedonii.  Idealny dla ceniących luksus i wygodę. Hotel od miasta dzieli zaledwie 7km, więc jest to dobry wybór zarówno dla osób nastawionych na plażowanie jak i tych, które chciałyby trochę pozwiedzać.
Położenie – ok. 300 m do najbliższej plaży
– położenie w miasteczku Sveti Stefan
– ok. 7,5 km od miasta Ochryda
– ok. 100 m do najbliższego przystanku autobusowego (bilet ok. 0,5 EUR w jedną stronę)
– ok. 14 km od lotniska Świętego Pawła w Ochrydzie
– ok. 190 km od stolicy Macedonii Skopje
– ok. 4 km do najbliższego dużego marketu
– niedaleko hotelu sklepy z pamiątkami, restauracje, bary
Plaża Żwirkowa z łagodnym zejściem, oddalona ok. 300 m od miejsca zakwaterowania. Goście hotelu korzystają z plaży przy Hotelu Granit – przejście przez ulicę. Leżaki płatne 100 MKD za leżak, 50 MKD za parasol. Zalecamy korzystanie z obuwia ochronnego w wodzie.
Do dyspozycji gości Bezpłatnie – recepcja, wi-fi w całym budynku, restauracja z przestronnym tarasem, lobby bar, bar przy basenie, winda, basen zewnętrzny z częścią brodzikową, leżaki przy basenie, basen kryty
Centrum SPA Gratis dla klientów REGO BIS (Bezpłatny wstęp nie dotyczy oferty masaży), punkt wymiany walut.
Pokoje Zakwaterowanie – 14.00
Wykwaterowanie – 10.00
Hotel posiada 55 pokoi 2-osobowych z możliwością dostawki, część pokoi z widokiem na Jezioro Ochrydzkie. Pokoje są wyposażone w łazienkę z prysznicem i suszarkę do włosów, bezpłatną klimatyzację (działającą wyłącznie przy zamkniętych drzwiach i oknach), TV/SAT, bezpłatny sejf, telefon, mini bar (dodatkowo płatny), balkon lub taras (stolik i 2 krzesła).
Możliwość wyboru pokoju z gwarantowanym widokiem na jezioro za dodatkową opłatą-wyłącznie podczas dokonywania rezerwacji w Polsce.
Udogodnienia * Suszarka
* Klimatyzacja
* Bezpłatny sejf
* Mini bar
* Balkon/taras
* Lobby
* Recepcja
* Bary na terenie hotelu
* Punkt wymiany walut
* Basen
* Brodzik dla dzieci
* Wi fi w całym hotelu
Wyżywienie All inclusive: śniadania w formie bufetu (7.00 – 10.00), obiad w formie bufetu (12.00 – 14.00), kolacja w formie bufetu (19.00 – 21.00), przekąski w postaci ciast i owoców (10.30 – 11.30 oraz 16.00 – 17.00);
HB: śniadania w formie bufetu (7.00 – 10.00), obiadokolacja w formie bufetu (19.00 – 21.00)
Podczas posiłków kawa i napoje z automatu, poza posiłkami (do godziny 22.00) napoje wydawane w barze przy basenie (kawa, herbata, napoje słodkie, woda, napoje alkoholowe, w tym wódka, rakija, rum, wino białe i czerwone) – oferta All inclusive
Dodatkowe informacje Hotel posiada udogodnienia dla niepełnosprawnych w postaci wind oraz przystosowanych pokoi.
Zwierdzanie Skopje z przewodnikiem w drodze powrotnej (dotyczy tylko i wyłącznie oferty autokarowej).
Cena zawiera – Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,
– Transport do miejsca docelowego (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym).
– Bagaż
– Opiekę rezydenta podczas pobytu (nie dotyczy oferty z dojazdem własnym)
– Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
– Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,
– Podatek Vat,
– Ubezpieczenie KL 30 000, NNW 3 000, bagaż 200, CPiN, ochrona 24 h od momentu wyjścia z domu i 24 h, do momentu powrotu do domu w zakresie NNW (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym)
W przypadku lotów liniami LOT Charters bagaż podręczny (5 kg) oraz rejestrowany (20 kg) jest w cenie.
Cena nie zawiera – Opłat klimatyczno-meldunkowych,
– Wycieczek fakultatywnych,
– Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,
DLA DOJAZDU WŁASNEGO:
– Transportu
– Ubezpieczenia (możliwość dokupienia w datach pobytu)
Obowiązkowe opłaty 10 EUR – opłata klimatyczno-meldunkowa
Dzieci do 12 lat nie płacą.
Nie dotyczy wycieczek objazdowych.
Ważne informacje Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.
Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.
Informacja dla podróżujących z dziećmi Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat – Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)
Oferta testów pcr/antygen dla klientów rego-bis Wszyscy Klienci  mogą skorzystać ze specjalnej oferty testów PCR lub antygenowych na SARS-CoV-2 przed wylotem lub po powrocie do kraju.
Test można wykonać w jednym z wymienionych na stronie Organizatora punktów ALAB Laboratorium. Wynik do pobrania ze strony www.alablaboratoria.pl, również w języku angielskim.
Aby skorzystać z oferty, należy przy rezerwacji wybrać jeden ze składników, w zależności od wybranej metody testowania oraz momentu wykonania testu (przed wylotem lub po powrocie do kraju) oraz opłacić test u Organizatora.
Macedonia Północna wymaga: test PCR lub antygenowy/szczepienie/ozdrowieniec
Aktualne przepisy wjazdowe dostępne na stronie Organizatora.
Dodatkowe ubezpieczenie na wypadek kwarantanny lub izolacji Pomoc w przypadku izolacji
W przypadku nałożenia na Ubezpieczonego konieczności poddania się izolacji z powodu nagłego zachorowania na Covid-19 podczas pobytu za granicą zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową izolacją, jeżeli izolacja nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.
Pomoc w przypadku kwarantanny
W przypadku nałożenia na Ubezpieczonego przez lokalne służby sanitarne konieczności poddania się kwarantannie w związku z Covid-19 podczas pobytu za granicą, zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alrmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową kwarantanną, jeżeli kwarantanna nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych oraz koszty transportu powrotnego do Polski lub kraju rezydencji jeżeli przekraczają pierwotnie przewidziany czas podróży, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.

Realizacja: eurostarsystem.eu