Londyn – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy na rynku od 2001 roku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

Londyn

CENA od 900 zł / za os.

16.05 – 21.05.2015                                   08.08 – 13.08.2015

13.06 – 18.06.2015                                   22.08 – 27.08.2015

27.06 – 02.07.2015                                  05.09 – 10.09.2015

11.07 – 16.07.2015                                  19.09 – 24.09.2015

25.07 – 30.07.2015

Program

Westminster  Abbey – Piccadilly i Amorek – Trafalgar Square i Chinatown – Tower i Tower Brigde – Królowa i Buckingham Palace – Katedra Św. Pawła – 117 m – Windsor – Kensington  Palace – Kew Gardens (UNESCO) – teatry na West End

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Holandię, Belgię do Calais we Francji. Po drodze planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1150 km od granic Polski).

Dzień 2
Przeprawa Eurotunelem lub promem do Wielkiej Brytanii. Przejazd pod Pałac Buckingham. Następnie spacer po centrum tętniącej życiem i kosmopolitycznej stolicy: Houses of Parliament, Opactwo Westminsterskie, Trafalgar Square z kolumną admirała Nelsona, Piccadilly Circus ze sławnym amorkiem, dzielnice Soho oraz Chinatown. Wieczorem dla chętnych (za dodatkową opłatą) wspólna kolacja w chińskiej restauracji w Chinatown. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg. Program realizowany komunikacją miejską.

Dzień 3
Po śniadaniu zwiedzanie Opactwa Westminster – jednej z najważniejszych świątyń anglikańskich oraz miejsca koronacji i pochówków królów Anglii. Przejazd do Kensigton Palace – ulubionej rezydencji panujących monarchów królewskich od XVII w. Kensington Palace było oficjalną siedzibą księżnej Diany aż do jej śmierci, obecnie zamieszkane jest przez księcia Williama i księżną Kate. Kolejnym punktem programu będzie Tower of London – wspaniała, średniowieczna twierdza, która wraz ze Skarbcem Królewskim stanowi jeden z najważniejszych zabytków Londynu. W skarbcu znajdują się m.in. największy brylant świata oraz insygnia królewskie. Następnie zobaczymy słynny most zwodzony – Tower Bridge. Na koniec zwiedzania proponujemy rejs statkiem wycieczkowym po Tamizie. Wieczorem kolacja w hinduskiej restauracji (dla chętnych za dodatkową opłatą).

Dzień 4
Po śniadaniu wyjazd do Hampton Court – zwiedzanie malowniczo położonego pałacu z epoki Tudorów (XVI w), którego najsłynniejszym mieszkańcem był Henryk VIII. Przejazd do Windsoru i zwiedzanie najstarszego zamku świata, który wraz z pałacem Buckingham w Londynie oraz pałacem Holyroodhouse w Edynburgu stanowi jedną z oficjalnych rezydencji brytyjskich monarchów. Windsor to nie tylko zamek, ale i urocze miasteczko do poznania którego zachęcamy podczas spaceru. Po południu proponujemy chwilę oddechu od tętniącej życiem metropolii – wizyta w Kew Gardens (UNESCO), królewskich ogrodach botanicznych mających największą ekspozycję roślin na świecie zgromadzoną na 121 ha. Wieczorem dla chętnych (za dodatkową opłatą) wspólna kolacja lub wizyta w tradycyjnym pubie. Po wizycie w pubie możliwość zorganizowania wyjścia na jeden ze słynnych londyńskich musicali (koszt ok. 65 GBP/min.10 osób chętnych) – gorąco polecamy!

Dzień 5
Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd komunikacją miejską do Madame Tussaud’s – zwiedzanie największego na świecie gabinetu figur woskowych, gdzie można stanąć oko w oko ze swoimi idolami łudząco podobnymi do żywych -gwiazdami filmu, muzyki, polityki, sportu oraz dać się przestraszyć w gabinecie strachu. Następnie czas wolny na zakupy na słynnej Oxford Street. Wczesnym popołudniem wyjazd z Londynu. Przeprawa Eurotunelem na kontynent. Nocny przejazd przez Holandię i Niemcy, podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1150 km do granic Polski).

Dzień 6
Przyjazd do Polski w godzinach porannych (Torzym ok. 09.00).

Uwagi!
– Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
– Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Zakwaterowanie na objeździe

Hotele ** / *** – wygodne hotele położone niedaleko centrum miasta (II – IV strefa) w pobliżu stacji metra.

Pokoje: wszystkie 2 – osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc.

Do dyspozycji gości: w hotelu restauracja, bar, często lobby z TV.

Wyżywienie: śniadania kontynentalne.

Kategoria lokalna: **/***

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (wc, bar, video, klimatyzacja), przeprawa Euro tunelem lub promem, zakwaterowanie w hotelu j.w. (3 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania, opiekę pilota, program turystyczny j. w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu, miejscowych przewodników oraz systemu TGS (razem ok. 200 GBP), biletów komunikacji miejskiej (ok. 8 GBP dziennie) oraz kolacji w restauracjach (ok. 17 GBP/1 kolację) oraz pozostałych nie ujętych powyżej kosztów.

Inne

NOWOŚĆ – obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.

 

Realizacja: eurostarsystem.eu