Jadę Na Plażę! RIMINI ! /I/ – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy na rynku od 2001 roku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

Jadę Na Plażę! RIMINI ! /I/

29.06 - 05.07.2024 (różne terminy )
od 1988 zł /os


Atuty oferty
  • połączenie zwiedzania z plażowaniem
  • znany nadmorski kurort
  • romantyczna Wenecja
  • 4 noclegi nad morzem w pobliżu plaży
  • śniadania i obiadokolacje w cenie

Dla wszystkich, którzy lubią podróże w klasycznym stylu, cały czas pod opieką pilota, krok po kroku odkrywając niezwykłe miejsca i poznając osoby o podobnych zainteresowaniach. Jeśli chcesz połączyć zwiedzanie z wypoczynkiem na plaży, ta wycieczka jest w sam raz dla Ciebie! Odkryj ponadczasową urodę Wenecji, odwiedź piękną Padwę, miasto św. Franciszka, spaceruj krętymi uliczkami San Marino, daj się uwieść Rimini – tętniącej wakacyjnym życiem stolicy Riwiery Adriatyckiej, ze wspaniałą piaszczystą plażą, setkami barów, restauracji i sklepów, a także mnóstwem atrakcji dla całej rodziny. Łączna trasa we Włoszech: ok. 1050 km.Wyżywienie2 posiłki:
śniadanie; obiadokolacja; napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne
Dlaczego warto wybrać tę wycieczkę

Mapa wycieczki objazdowej:


Padwa • Rimini • San Marino • Wenecja
Plan wycieczki

1. DZIEŃ.:
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch przez Czechy i Austrię z krótkimi postojami.

2. DZIEŃ.:
Przyjazd przed południem do PADWY – słynnego miasta uniwersyteckiego, gdzie tworzył Dante Alighieri, nauczał Galileusz, studiowali znani Polacy: Mikołaj Kopernik i Jan Kochanowski. Miasto związane jest z życiem i działalnością św. Antoniego, patrona rzeczy i osób zaginionych. Wizyta w bazylice św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego. Spacer po historycznym centrum, w tym m.in. Prato della Valle. Przejazd do hotelu w okolicy Rimini. Zakwaterowanie, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

3.-5. DZIEŃ.:
Śniadanie. Wypoczynek na plaży w RIMINI. Dla chętnych fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka do SAN MARINO. Spacer trasą turystyczną najstarszej na świecie republiki. Czas wolny na zakup pamiątek. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6. DZIEŃ.:
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do WENECJI – stolicy regionu Wenecja Eugenejska, miasta założonego w V w. przez uciekinierów przed prześladowaniami barbarzyńskich plemion Hunów. Przejazd autokarem na parking Tronchetto. Rejs słynnymi kanałami weneckimi do placu św. Marka. Spacer obok jednego z najbardziej znanych mostów na świecie – Mostu Westchnień, obok siedziby dawnych władców miasta – Pałacu Dożów do bazyliki i na plac św. Marka – patrona Wenecji, którego szczątki spoczywają w świątyni. Spacer trasą turystyczną do Ponte Rialto, najstarszego mostu na Canale Grande. Powrót na plac św. Marka, czas wolny. Wyjazd do Polski przez Austrię i Czechy z krótkimi postojami.

7. DZIEŃ.:
Powrót do Polski w godzinach porannych.
Informacje o wycieczceCena obejmuje:
4 noclegi w hotelu*** klasy turystycznej w okolicy Rimini na Riwierze Adriatyckiej; 2-/3-os. pokoje z łazienkami: prysznic, wc; wyżywienie (serwowane): 4 śniadania (kontynentalne, wzmocnione), 4 obiadokolacje; przejazd autokarem; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

Obowiązkowe opłaty na miejscu:
bilety wstępu, lokalni przewodnicy, rejs i taksa klimatyczna: ok. 60 EUR

Dodatkowe atrakcje podczas wycieczki:
wycieczka do San Marino: ok. 15 EUR

TERMINY / WYJAZD CAŁA POLSKA

Realizacja: eurostarsystem.eu