HISZPANIA – Odlotowa Barcelona 4 lub 5 dni – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy na rynku od 2001 roku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

HISZPANIA – Odlotowa Barcelona 4 lub 5 dni

07.10 - 11.10.2020 (różne terminy)
od 1390 zł/os.
Hiszpania
Kategoria: ****,

 

Odlotowa Barcelona 4 dni z Katowic

BARCELONA. FAKULTET: MONTSERRAT, POBLE ESPANYOL, GRAJĄCE FONTANNY

Program:

1 dzień – zbiórka na lotnisku 2 godz. przed wylotem. Odprawa. Przelot do Barcelony. Transfer busem lub autokarem do hotelu nad Morzem Śródziemnym. Zakwaterowanie. Obiadoklacja na zimno. Nocleg.

2 dzień – śniadanie. Przejazd kolejką do Barcelony. W programie spotkanie z najpiękniejszymi miejscami stolicy Katalonii. Zwiedzanie: Park Guell – jedyny w swoim rodzaju, niezwykły, pełen ciekawych rzeźb i mozaik oraz zachwycającej przyrody park stworzony przez Antonio Gaudiego. Arcydzieło architektury sakralnej, bazylika La Sagrada Familia. Spacer po tętniącym życiem bulwarze Las Ramblas do pomnika Kolumba i portu. Zwiedzanie najstarszej dzielnicy miasta, pamiętającej czasy rzymskie – Barri Gotic z katedrą św. Eulalii. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień – śniadanie. Dzień wolny, który można przeznaczyć na indywidualny wypoczynek na plaży lub fakultatywną wycieczkę busem lub autokarem do Montserrat – Klasztoru Benedyktynów z wizerunkiem Czarnej Madonny, położonego w niezwykle malowniczym masywie górskim Następnie przejazd do Barcelony i zwiedzanie Poble Espanyol, skansenu prezentującej kulturę i architekturę całej Hiszpanii, będącej integralną częścią terenów wystawy światowej z 1929 roku, Na koniec „Grające fontanny” – spektakl na Plaza de Espana, wspaniała gra wody, świateł i muzyki (dla osób korzystających z wycieczki fakultatywnej obiadokolacja w formie lunchu przed wyjazdem). Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień – śniadanie. Przejazd kolejką do Barcelony. Dalsze zwiedzanie Barcelony: akwarium – jedno z największych muzeów oceanograficznych świata z 80–metrowym tunelem wśród rekinów, płaszczek i wielu innych ryb. Spacer po eleganckiej Passeig de Gracia w dzielnicy Eixample, gdzie znajdują się genialne domy Gaudiego: Casa Batllo wpisany na Listę światowego dziedzictwa UNESCO oraz Casa Mila ze słynnym dachem i kamienną fasadą (zwiedzanie jednego domu wewnątrz). Czas wolny. Dla chętnych wizyta na stadionie Camp Nou wewnątrz).  Czas wolny. Transfer na lotnisko busem lub autokarem. Odprawa. Przelot do Polski.
Cena zawiera:

3 noclegi w hotelu ***/**** w okolicy Barcelony (Costa Brava), np. Malgrat de Mar, Santa Susanna (pokoje 2- lub 3-osobowe z łazienkami), 3 śniadania, 3 obiadokolacje , przelot do/z Barcelony (lot kursowy liniami Wizz Air), opłaty lotniskowe, mały bagaż podręczny do 10 kg (maks. wymiary 40x30x20 cm), opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenie KL (obejmuje również choroby przewlekłe), NNW i bagażu.
Cena nie zawiera:

Dopłata do pokoju 1-os.: 250 zł.

Dopłata do bagażu rejestrowanego, maks. wymiary 171x149x119 cm (cena ustalana przez linie lotnicze, może ulec zmianie):
– bagaż do 10 kg: od 162 zł
– bagaż do 20 kg: od 214 zł
– bagaż do 32 kg: od 294 zł
– usługa WIZZ Priority (dodatkowy bagaż podręczny do 10 kg o wymiarach nieprzekraczających 55x40x23 cm oraz pierwszeństwo wejścia na pokład): od 170 zł.

Dopłata do transferu: Kraków – lotnisko Pyrzowice – Kraków: 98 zł.

Cena nie obejmuje (płatne na miejscu): transferów lotnisko-hotel-lotnisko, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, miejscowych przewodników, biletów komunikacji miejskiej i podmiejskiej, słuchawek, city tax i innych obligatoryjnych opłat – ok. 150 euro.
Dodatkowo dla chętnych: Camp Nou – ok. 28 euro, wycieczka fakultatywna do Montserrat, Poble Espanyol i „Grające Fontanny” – ok. 60 euro (min. 20 osób).


GODZINY LOTÓW:
KTW-BCN 18:00-20:50
BCN-KTW 21:40-00:30

UWAGA! Kolejność zwiedzania i godziny wylotów mogą ulec zmianie.

TerminCenaPromocja
01.05.2020 – 04.05.2020
Wylot z Katowic
1790 PLN cena z rabatem 500 zł
12.06.2020 – 15.06.2020
Wylot z Katowic
1690 PLN cena z rabatem 400 zł
02.10.2020 – 05.10.2020
Wylot z Katowic
1690 PLN cena z rabatem 400 zł

Odlotowa Barcelona 5 dni z Krakowa

BARCELONA (FAKULTET: MONTSERRAT, POBLE ESPANYOL, GRAJĄCE FONTANNY)

Program:

1 dzień
Zbiórka na lotnisku Kraków-Balice – 2. godz. przed wylotem. Odprawa. Przelot do Barcelony. Transfer busem lub autokarem do hotelu nad Morzem Śródziemnym. Zakwaterowanie. Czas wolny na plażowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień
Śniadanie. Przejazd kolejką lub busem do Barcelony. W programie spotkanie z najpiękniejszymi miejscami stolicy Katalonii. Zwiedzanie: Park Guell – jedyny w swoim rodzaju, niezwykły, pełen ciekawych rzeźb i mozaik oraz zachwycającej przyrody park stworzony przez Antonio Gaudiego. Arcydzieło architektury sakralnej, bazylika La Sagrada Familia. Spacer po tętniącym życiem bulwarze Las Ramblas do pomnika Kolumba i portu. Zwiedzanie najstarszej dzielnicy miasta, pamiętającej czasy rzymskie – Barri Gotic z katedrą św. Eulalii. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień
Śniadanie. Dzień wolny, który można przeznaczyć na indywidualny wypoczynek na plaży lub fakultatywną wycieczkę busem lub autokarem do Montserrat – Klasztoru Benedyktynów z wizerunkiem Czarnej Madonny, położonego w niezwykle malowniczym masywie górskim. Następnie przejazd do Barcelony i zwiedzanie Poble Espanyol, skansenu prezentującego kulturę i architekturę całej Hiszpanii, będącego integralną częścią terenów wystawy światowej z 1929 roku. Na koniec „Grające fontanny” – spektakl na Plaza de Espana, wspaniała gra wody, świateł i muzyki. Powrót do hotelu. Obiadokolacja (dla osób korzystających z wycieczki fakultatywnej obiadokolacja w formie lunchu przed wyjazdem). Nocleg.

4 dzień
Śniadanie. Przejazd kolejką do Barcelony. Dalsze zwiedzanie Barcelony: akwarium – jedno z największych muzeów oceanograficznych świata z 80–metrowym tunelem wśród rekinów, płaszczek i wielu innych ryb. Spacer po eleganckiej Passeig de Gracia w dzielnicy Eixample, gdzie znajdują się genialne domy Gaudiego: Casa Batllo wpisana na Listę światowego dziedzictwa UNESCO oraz Casa Mila ze słynnym dachem i kamienną fasadą (zwiedzanie jednego domu wewnątrz). Czas wolny. Dla chętnych wizyta na stadionie Camp Nou. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień
Śniadanie (możliwe w formie suchego prowiantu). Transfer na lotnisko busem lub autokarem. Odprawa. Przelot do Polski.

Cena obejmuje: 4 noclegi w hotelu ***/**** w okolicy Barcelony (Costa Brava), np. Malgrat de Mar, Santa Susanna (pokoje 2- lub 3-osobowe z łazienkami), 4 śniadania, 4 obiadokolacje, przelot do/z Barcelony (lot kursowy liniami Wizz Air), opłaty lotniskowe, mały bagaż podręczny do 10 kg (maks. wymiary 40x30x20 cm), opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenie KL (obejmuje również choroby przewlekłe), NNW i bagażu.

Cena nie obejmuje (płatne na miejscu): transferów lotnisko-hotel-lotnisko, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, miejscowych przewodników, biletów komunikacji miejskiej i podmiejskiej, słuchawek, city tax i innych obligatoryjnych opłat – ok. 150 euro.

Dodatkowo dla chętnych: Stadion Camp Nou – ok. 28 euro,wycieczka fakultatywna do Montserrat, Poble Espanyol i „Grające Fontanny” – ok. 60 euro (min. 20 osób).

DOPŁATY

Dopłata do pokoju 1-os.: 310 zł.
Dopłata do transferu Katowice – lotnisko Kraków Balice – Katowice: 98 zł.

Dopłata do bagażu rejestrowanego, maks. wymiary 171x149x119 cm (cena ustalana przez linie lotnicze, może ulec zmianie):
– bagaż do 10 kg: od 162 zł
– bagaż do 20 kg: od 214 zł
– bagaż do 32 kg: od 294 zł
– usługa WIZZ Priority (dodatkowy duży bagaż podręczny do 10 kg o wymiarach nieprzekraczających 55x40x23 cm oraz pierwszeństwo wejścia na pokład):  od 115 zł.

GODZINY LOTÓW:
KRK-BCN 06:30-09:15
BCN-KRK 09:55-12:35

UWAGA! Kolejność zwiedzania i godziny wylotów mogą ulec zmianie.

TerminCenaPromocja
09.09.2020 – 13.09.2020
Wylot z Krakowa
1590 PLN cena z rabatem 200 zł
07.10.2020 – 11.10.2020
Wylot z Krakowa
1390 PLN cena z rabatem 400 zł

Realizacja: eurostarsystem.eu