Europejskie Parki Atrakcji – zaszalej i pozwiedzaj 6 dni – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy na rynku od 2001 roku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

Europejskie Parki Atrakcji – zaszalej i pozwiedzaj 6 dni

06 - 11 sie 2022 (różne terminy)
od 1413 zł/os.

Efteling – bajkowy świat • Disneyland Paris – królestwo Miki i Donalda • Asterix Parc – moc śmiechu i zabawy •

TERMINY

Galeria

Dzień 1
Wyjazd z Polski według rozkładu dla wygodnych. Przejazd na nocleg w Niemczech przy granicy z Holandią. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje co kilka godzin. Trasa przejazdu od granic Polski ok. 650 km. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do holenderskiego Parku Efteling. Będzie to niezapomniana podróż przez świat bajek Andersena, braci Grimm i baśni 1001 nocy. W prawdziwie bajkowych krajobrazach spotkamy 7 krasnoludków czuwających nad Królewną Śnieżką, Czerwonego Kapturka, smoka pilnującego ukrytego skarbu, Calineczkę oraz wiele innych znanych wszystkim baśniowych bohaterów. Odważniejszych zapraszamy do pałacu Pirania, gdzie specjalne tratwy unoszą śmiałków rwącymi nurtami rzeki. A prawdziwych śmiałków skierujemy prosto do Barona i Pythona! Wszyscy z pewnością skuszą się na ”lot marzeń” – niesamowita podróż krainą elfów, skrzatów i trolli. Około godz. 19:00 przejazd na nocleg w okolice Brukseli. (trasa ok. 300 km.)

Dzień 3
Po śniadaniu przejazd do centrum Brukseli i krótkie zwiedzanie miasta, spacer po starówce brukselskiej: Galerie św. Huberta – elegancki pasaż z ekskluzywnymi sklepami, restauracjami i kawiarniami, Grand-Place z przepięknymi kamieniczkami i XV-wiecznym ratuszem, Manneken-Pis – najbardziej zabawna fontanna w Belgii. Około południa przejazd do Paryża. Podjedziemy pod wieżę Eiffla (dla chętnych za dodatkową opłatą indywidualnie w kasie możliwość wjazdu na wieżę, ze względu na bardzo duże zainteresowanie atrakcją nie zawsze możliwy jest wjazd na sam szczyt wieży, w zależności od czasu oczekiwania możliwe częściowe wejście po schodach, cena ok. 25 euro). rejs statkiem spacerowym po Sekwanie. Przejazd na nocleg do hotelu w okolicach Paryża. (Trasa ok. 350 km).

Dzień 4
Po śniadaniu całodzienny (do godziny 20.00 – 21.00) wyjazd do Disneyland Paris. Całodniowy pobyt pozwoli poznać 4 krainy tego ogromnego parku: ”Fantazja” – bajkowa kraina z zamkiem Śpiącej Królewny, ”Pogranicze” – znany z westernów Dziki Zachód ze wspaniałą górą piorunów, ”Przygoda” – kraina poszukiwaczy skarbów i świątynia Zagłady Indiany Jonesa, ”Wynalazki” – technologie i świat przyszłości z przepięknym Nautiliusem Kapitana Nemo. Dla osób, które chcą zrezygnować z wizyty w Disneylandzie proponujemy całodzienne zwiedzanie Paryża. Odwiedzimy Muzeum Figur Woskowych Grevin i przespacerujemy się na plac Vendome i do paryskiej Opery, pojedziemy na Pola Elizejskie (czas wolny na najsłynniejszej ulicy świata), spacer pod Łuk Triumfalny. Odwiedzimy także słynną dzielnicę Monmartre z położoną na wzgórzu Bazyliką Sacre Coeur, wieloma sklepikami, restauracjami i artystami ulicznymi – program realizowany komunikacją miejską, opieka pilota przy min. 15 osobach chętnych. Wieczorem powrót na nocleg w okolicach Paryża. (Trasa ok. 100 km).

Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Parku Asterixa. Całodzienny pobyt pozwoli wszystkim poznać sympatycznych bohaterów słynnego komiksu: Asterixa, Obelixa i ich przyjaciół. Do najciekawszych atrakcji parku należy: wioska Asterixa, antyczna Grecja (Pałac Minosa, replika konia trojańskiego) oraz rzymskie miasto. A także: spotkania z bohaterami komiksu i emocjonujące przejażdżki. Wyjazd do Polski ok. godziny 18.00. Przejazd przez Francję, Belgię, Holandię i Niemcy. Po drodze, co 3-4 godz. organizowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1200 km do granicy Polski).

Dzień 6
Powrót do Polski w godzinach porannych (Torzym ok. 9.00).

Uwagi do programu
– Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
– Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.

Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar i wc), zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczęte doby hotelowe), 4 śniadania, program turystyczny j.w., opieka pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, kolacji oraz wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie – ok. 190 EUR płatne u pilota (dzieci do lat 12 ok. 160 EUR), taksa turystyczna ok. 9 euro (płatne w hotelach na miejscu), wjazd na wieże Eiffla ok. 25 EUR.

Realizacja: eurostarsystem.eu