ENERGYLANDIA – Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy na rynku od 2001 roku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

ENERGYLANDIA – Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze

Bilety kupisz u nas w promocyjnej cenie.

 

Największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin!

Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalnądedykowaną wszystkim głodnym wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park i Tropical Fun, dostępną podobnie jak wszystkie inne atrakcje w cenie biletu wstępu do Parku.

Na Gości Energylandii czeka 70 atrakcji na czele z unikatowymi na skalę Europy Roller Coastarami, tymi ekstremalnie szybkimi (Hyperion) i wysokimi ( Mayan ), jak i delikatnymi dla dzieci ( Energuś ) i rodzin ( Dragon ), a także łączącymi w sobie przejazd po wodnej trasie ( Speed Water Coaster ). Można tu także znaleźć potężne atrakcje wodne. Wśród nich między innymi Anaconda, największa w Europie Środkowo-Wschodniej przejażdżka potężnymi łodziami z dwoma mega splashami z kilkudziesięciu metrów, czy Jungle Adventure- spływ ogromnymi pontonami po niezwykle rozbudowanej trasie, na której napotkać można wodne schody oraz strumienie zraszaczy.

Poza atrakcjami w Parku Rozrywki zobaczyć można aż trzy spektakularne pokazy kaskaderskie przy użyciu sportowych samochodów, motocykli jak i rowerów BMX w wydzielonej strefie pokazów Extreme. Na najmłodszych czekają teatrzyki, znów dla młodzieży i całych rodzin musicale, a to za sprawą aż 4 scen widowiskowych w teatrach i amfiteatrach, na deskach których występują najznamienitsi tancerze, akrobaci oraz cyrkowcy prezentujący także piorunujące show z użyciem ognia i pirotechniki. Amatorzy oglądania filmów, w Energylandii nie będą się nudzić. Odnajdą tu niesamowite kino 7D, wyświetlające filmy dla dzieci i młodzieży w technologii 3D, wspartej dodatkowymi efektami specjalnymi.

W Energylandii nie brakuje gier zręcznościowych oraz zabaw interaktywnych, dającym wiele radości i możliwość zdobycia wyjątkowo cennych nagród, nie tylko z uwagi na ich popularny brand, ale także okoliczności, w których się je wygrywa.

Zmęczeni aktywnym wypoczynkiem Goście Parku udać się mogą w stronę kawiarni, w których czekają przepyszne smakołyki oraz wyborne kawy, w wielu odmianach. Głodnych Energylandia ugości w ponad 40 punktach gastronomicznych, w tym dostępnych różnorodnych kulinarnie restauracjach.

                Park Rozrywki ENERGYLANDIA to cudowne miejsce na aktywny wypoczynek, który gwarantuje uśmiech na twarzy!

RMF Dragon Roller Coaster w Energylandia to innowacyjna atrakcja o fascynującym torze jazdy i konstrukcji, tzw. Suspended lub też Inverted Coaster czyli kolejka odwrócona. Skład wagoników znajduje się pod szynami, pasażerowie zaś nie mają pod sobą podwozia, a ich nogi swobodnie zwisają w przestrzeni, co w znacznym stopniu potęguje odczucia w czasie jazdy.
Wyjątkowe i innowacyjne rozwiązania, np. nowego typu elastyczne zabezpieczenia, łatwy dostęp do siedzeń oraz wyjątkowa „gładkość” linii przejazdu, pozwalają na użytkowanie kolejki nawet przez bardzo małe dzieci w wieku już od 4 lat. ( przy czym musi zostać spełnione kryterium min. wzrostu 120 cm.)

Ekscytująca podróż łodzią stylizowaną na dawne tratwy. Trasa wkomponowana jest w Wioskę Wikingów w pobliżu Roller Coastera Dragona, z licznymi niespodziankami i atrakcjami, co jeszcze bardziej potęguje wrażenia podczas spływu.

Speed Water Coaster
Spektakularny, NAJWIĘKSZY I NAJSZYBSZY na świecie! Speed Water Coaster bijący wszystkie możliwe, światowe rekordy wysokości i prędkości w swojej kategorii!
Jest doskonałą propozycją dla amatorów ekstremalnych przeżyć. Zjawiskowe połączenie rollercoastera i przejażdżki wodnej to atrakcja wznosząca pasażerów na ponad 60 metrów wysokości i osiągająca prędkość około 110 km/h! Jesteśmy przekonani, że tak imponujące parametry wywołają u Was gorące wrażenia, ale bądźcie spokojni – Wasze emocje w finalnym momencie zostaną schłodzone hektolitrami wody!
I w tym przypadku budowę tej inwestycji przeprowadziliśmy wspólnie z Firmą Intamin – i tym razem jest to nasz wspólny sukces na skalę całego świata:D
Nie ma takiego nigdzie indziej w Europie, w USA czy nawet w Chinach – jest u nas, w Polsce, w Zatorze i jest Wasz!

Strefa Water Park to ponad 1800m2 powierzchni basenowych. Przestrzeń dla zabawy i relaksu stworzona w tropikalnym klimacie, gdzie Goście Energylandii mogą zażyć kąpieli zarówno w basenach jak i tej słonecznej.

Barki, sklepiki, leżaczki i parasole, zjeżdżalnie dla maluszków, ale również otwarta w czerwcu 2018 roku ogromna strefa wodnej zabawy Tropical Fun.

Tropical Fun to zabawa na 10 zjeżdżalniach, dostosowanych do różnych grup wiekowych i o różnym stopniu trudności! Są te ekstremalne, jak np. Kamikadze – znana jako zjeżdżalnia z zapadnią, jak i te sprzyjające rodzinnej zabawie.

Nowa strefa Tropical Fun jest największym otwartym parkiem wodnym w Polsce, a zjeżdżalnia taka jak Exotic Fun jest jedyna w kraju!

Do dyspozycji Gości jest aż 300 pontonów jedno- i dwuosobowych oraz ogromna plaża z leżakami, dla wytchnienia i relaksu.

Goście Energylandii, jak to jest w naszym zwyczaju, dostęp do strefy wodnej mają w ramach jednego biletu wstępu. 

W strefie Tropical Fun funkcjonuje aż 10 zjeżdżalni oraz wijąca się wokół Rzeka.

Strefa jest czynna głównie w okresie letnim, jej funkcjonowanie ma związek z pogodą i temperaturą ( min. 20 stopni Celsjusza).

Totalnie ekstremalna zjeżdżalnia której start przyprawia o szybsze bicie serca!
… podłoga, która zapada się pod Wami i pionowo wpadacie w zupełnie nieznaną przestrzeń zjeżdżalni, nabierając ogromnej prędkości!
90 metrów w dół z pułapu aż 15,5 metra!
To będzie coś zupełnie niesamowitego! Tylko dla najodważniejszych Gości!
To dająca mnóstwo frajdy atrakcja, składająca się z 6 torów zjeżdżalni!  Przygoda rozpoczyna się na wysokości 9 metrów, a zjazd odbywa się na specjalnych matach, co wyzwala naprawdę słuszną prędkość, by finalnie zakończyć się radosnym pluskiem! Gotowi na wyścigi? 3,2,1 – Go! Tropical Splash!

Wesołe perypetie ferajny klaunów. Chcą się pokazać jak z najlepszej strony, czasami nawet muszą wyjść z opresji, żeby uratować przedstawienie na które patrzą widzowie. Pokaz zawiera humorystyczny i pozytywny klimat, dla ludzi w każdym wieku, śmieją się dzieci, dorośli a nawet seniorzy.

Zapraszamy codziennie, /12:30; 13:00, dodatkowy pokaz w weekend o godzinie 12:00

Halloween Family to przedstawienie w fantastycznym klimacie Halloween, z dużą dawką humoru i śmiechu! Dla Każdego!

Na pokazy zapraszamy w okresie od 18 do 28 października, zgodnie z kalendarzem otwarcia parku, godz: 15:00; 15:45.

Niezwykle widowiskowe show uwielbiane przez naszych Gości. Ogień w połączeniu z żonglerką, akrobatyką, tańcem i ostrą muzyką! Niezwykłe wrażenia – Zapraszamy!

Pokazy odbywają się codziennie, zgodnie z kalendarzem otwarcia parku , o godzinie 17:00, na scenie zewnętrznej Amfiteatru Egipt

 

Realizacja: eurostarsystem.eu