BESKID SĄDECKI – MUSZYNA OW KOLEJARZ „REKREACJA SPASY-POPASY” 7-13 LAT/H/ – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy na rynku od 2001 roku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

BESKID SĄDECKI – MUSZYNA OW KOLEJARZ „REKREACJA SPASY-POPASY” 7-13 LAT/H/

27.06 - 07.07.2021 (różne terminy)
od 1649 zł/os. promocja

Ceny są orientacyjne i dynamicznie się zmieniają. Dla potwierdzenia aktualnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

UC/21 27.06.2021 – 07.07.2021 1649.00 1899.00 PLN
02/MUC/21 08.07.2021 – 18.07.2021 1749.00 1899.00 PLN
03/MUC/21 19.07.2021 – 29.07.2021 1649.00 1899.00 PLN
04/MUC/21 30.07.2021 – 09.08.2021 1749.00 1899.00 PLN

OPIS IMPREZY
Kolonia stworzona dla dziewczynek i chłopców lubiących rozrywkę, gry, sport, odpoczynek i relaks. Poza tym, będą kąpiele w miasteczku wodnym, wycieczka do Krynicy Górskiej i duuużo dobrej zabawy! Zapoznamy Was z formą rekreacji i wypoczynku w terenie – Nordic Walking, dzięki czemu spacery po górach nie będą straszne nikomu. A do tego niespotykany program animacyjny, który przeniesie wszystkich na łono natury.

BESKID SĄDECKI – MUSZYNA

OW KOLEJARZ

Kolonia „REKREACJA SPASY-POPASY” 7-13 lat

11 dni

MUSZYNA

To znane uzdrowisko w Beskidzie Sądeckim, niedaleko Krynicy Górskiej, na pograniczu polsko-słowackim w dolinie Popradu. Górski, lecz łagodny klimat, czyste powietrze oraz atrakcyjny ośrodek, w którym mieszkamy są gwarancją wspaniałego wypoczynku. Okolice zachęcają do wędrówek połączonych ze zwiedzaniem ciekawych miejsc: Ogrodu Zmysłów, Parku Figur Kwiatowych, ruin średniowiecznego zamku na wzgórzu nad miastem, źródeł wód mineralnych bijących wprost z ziemi.

ZAKWATEROWANIE I WYZYWIENIE

ZAKWATEROWANIE:
Dom Wczasowy „Kolejarz” położony jest w Muszynie – Złockiem. To trzykondygnacyjny ośrodek, posiadający pokoje 3,4-os. z łazienkami. Na rozległym, ogrodzonym terenie znajduje się bogata infrastruktura wypoczynkowa: miasteczko wodne, baseny ze zjeżdżalniami i do nauki pływania, brodzik, ścieżka zdrowia. Ponadto do dyspozycji kolonistów są: sala telewizyjna, stoły do tenisa, profesjonalna sala dyskotekowa z nagłośnieniem i oświetleniem, bar, kawiarnia oraz bilard (odpłatnie).

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie, pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant.

PROGRAM

• Wizyta w Krynicy – perełce polskich uzdrowisk. Wjedziemy koleją zębatą na Górę Parkową, poćwiczymy na ścieżce zdrowia, pospacerujemy słynnym deptakiem, a na koniec poznamy smak słynnych wód mineralnych w ogromnej pijalni wody. Przejdziemy się również Ścieżką w Koronie Drzew.
• Zwiedzanie Muszyny, gdzie dowiemy się, co to jest tężnia oraz grota solna. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy woda może pachnieć? Co więcej, odwiedzimy niezwykłe Ogrody Zmysłów, zobaczymy Figury Kwiatowe, a w Parku Baszta poćwiczymy na urządzeniach typu fitness.
• Bulgotka, Zatajone i Dychawka? Czym są tajemnicze mofety?
• GRA TERENOWA – czy macie orientację w terenie? Czeka na Was wyzwanie, gdzie wykażecie się wieloma umiejętnościami! Mapy w dłoń i ruszamy w teren!
• Nordic walking, zapoznamy Was z technikami używania modnych na całym świecie kijków czyniących spacery atrakcyjniejszymi.
• Zdroje, czyli źródła wód mineralnych. W Muszynie jest ich ponad dziesięć, ile z nich znajdziemy?
• Grota solna lub wizyta w tężni solankowej.
• Gry i zabawy na świeżym powietrzu.
• Rozgrywki ping-pongowe, korzystanie z boisk sportowych.
• Wędrówki piesze górskie po najbliższej okolicy – Malnik, Złocki Potok.
• Piknik w beskidzkim plenerze.
• Wycieczka rowerowa malowniczymi trasami wśród górskich szczytów, kapliczek oraz cerkwi.
• Wieczór kabaretowy, konkurs karaoke, dyskoteki.
• Filmomania – wieczorne projekcje filmowe, Piżama Party.

Ponadto dla wszystkich: kąpiele w basenach, dyskoteki, ogniska, podchody, quizy i turnieje.

(opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

PROGRAM FAKULTATYWNY

• WYCIECZKA NA WĘGRY – 160 PLN – Miszkolc-Tapolca na Węgrzech to kąpielisko termalne w jaskiniach, fenomen na skalę światową. Baseny w skalnych grotach, ponad 700 metrów podziemnych korytarzy zapewniających niecodzienne wrażenia z kąpieli w pięknie oświetlonych komorach, ciepłe źródła wypływające z głębi ziemi. Bijącą ze skał woda tworzy w niektórych miejscach bicze wodne i wodospady. Uruchamiana jest również „dzika rzeka”. Oprócz kąpieli w jaskiniach kąpielisko posiada także część zewnętrzną o charakterze Aquaparku. Warto odwiedzić to niezwykłe miejsce!

• ACTIV MAX – 120 PLN – rodzaj i czas zajęć są dostosowane do wieku i możliwości uczestników, nad bezpieczeństwem czuwają wykwalifikowani instruktorzy, a wszystkie zajęcia (poza rowerami) odbywają się na specjalnie przygotowanym terenie w pobliżu DW KOLEJARZ.
Rowery – wycieczka rowerowa ścieżkami rowerowymi po okolicy Muszyny.
Łucznictwo – zajęcia na łucznicy w formie kursu. Nauka prawidłowej pozycji, zakładania strzał, naciągania cięciwy, celowania, puszczania cięciwy, zakończone punktowanym turniejem łuczniczym.
Mini golf – rozgrywki w mini golfa na instalacji na terenie ośrodka.
Euro Bungy – zabawa na urządzeniu umożliwiającym  wykonywanie bardzo wysokich skoków i akrobacji w powietrzu (nawet do 6m). Uczestnik zapięty jest oczywiście w specjalne dostosowane do wagi uprzęże, a  pod nim jest trampolina.
Rozgrywki z użyciem Laserowego Paintballa – emocjonujące zawody najmodniejszymi obecnie zabawkami, specjalnie przygotowane scenariusze dopasowane do wieku i umiejętności uczestników dodatkowo zwiększają atrakcyjność rozgrywek (np. obrona twierdzy, walka o flagę, ochrona prezydenta i wiele wiele innych). Uwaga: zabawa wyłącznie w okularach ochronnych i kamizelkach otrzymanych od organizatora.

• AQUAZORBING – 20 PLN (1x 5min)- zabawa polega na poruszaniu się po wodzie w przeźroczystej kuli o średnicy 2m. Uczestnik chodzi wewnątrz tej kuli, dzięki czemu się przemieszcza. Utrzymanie równowagi nie jest proste, ale upadek ma zawsze „miękkie” lądowanie, gdyż pod nami znajduję się woda. W kuli można chodzić, biegać, skakać, rzucać się, robić „fikołki”lub odpoczywać, zupełnie jak na łóżku wodnym.

• PAKIET MODELE RC – 110 PLN – niezwykle atrakcyjne zajęcia polegające na nauce obsługiwania różnych modeli maszyn zdalnie sterowanych radiowo. W skład zajęć wchodzą:
Wyścigi samochodami 4×4 w skali 1:8 (ponad 50cm długości) na dużym, specjalnie przygotowanym torze ze skoczniami. Wykorzystujemy modele typu truggy, np. Carson.
Wyzwanie Off-Road, podczas którego specjalne przystosowane pojazdy (zwane crowlerami) pokonywać będą przeróżne przeszkody, wzniesienia, kamienne góry, schody, itp.
Pojedynek Robotów – bitwa między robotami ROBO MASTER S1 strzelającymi do siebie promieniami laserowymi lub kulkami typu ASG Maszyny toczą bój na specjalnie przygotowanym polu bitwy.

• POKÓJ ZAGADEK/Escaperoom – 40 PLN – to zabawa, w której uczestnicy muszą pokonać szereg zagadek logicznych i fizycznych

TRANSPORT

Autokar za dopłatą z : Łodzi + 160 zł, Lublina +160 zł, Warszawy + 160 zł, Radomia + 160 zł, Wrocławia + 160 zł, Kielc + 140 zł, Katowic + 100 zł, Krakowa + 100 zł , Częstochowy + 140 zł, Piotrkowa Tryb. + 140 zł, Opola + 140 zł, Puław + 160 zł, Puław + 160 zł, Gdańska + 240 zł (przy min. 6 chętnych).

Uwagi do transportu:

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
miejsce adres wyjazd powrót cena
Częstochowa Wyjazd: Mc Donalds, ul. Wojska Polskiego 263 , powrót: Mc Donalds, ul. Drogowców 1 11:30 14:00 140,00 zł.
dojazd własny OW Kolejarz, Złockie 77, 33-370 Muszyna 19:00 08:30 0,00 zł.
Uwagi: Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie
Gdańsk Dworzec Główny PKP, parking przy poczcie. 00:00 00:00 240,00 zł.
Uwagi: Brak wyjazdu w turnusie 27.06-07.08. W pozostałych przejazd pociągiem lub autobusem liniowym, godziny będą znane po ogłoszeniu rozkłady jazdy PKP. Wymagane min 6 os.
Katowice Wyjazd: McDonalds, ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków), powrót: McDonalds, ul. Górnośląska Nr 55 róg ul. Ofiar Katynia (w kierunku na Wrocław). 12:30 13:00 100,00 zł.
Kielce Parking hipermarketu Auchan, ul. Radomska 20C, wjazd między Obi a Auchan. 11:00 14:30 140,00 zł.
Kraków Park Handlowy Zakopianka przed wejściem do CARREFOUR od ul. Zakopiańskiej 62. 14:00 11:30 100,00 zł.
Lublin Al. Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSIR. 07:00 18:30 160,00 zł.
Uwagi: UWAGA! Brak wyjazdu w turnusie 27.06-07.07.21
Łódź Hipermarket Carrefour, Kolumny 6/36. 09:30 16:00 160,00 zł.
Opole Wyjazd: A4 parking Przysiecz , powrót: A4 parking Prószków 11:15 14:15 140,00 zł.
Uwagi: UWAGA! Brak wyjazdu w turnusie 27.06-07.07.21
Piotrków Trybunalski McDonalds przy A1 (Kargał Las). 10:30 15:00 140,00 zł.
Puławy Parking przed Carrefour, ul. Gościńczyk 2. 08:00 17:30 160,00 zł.
Uwagi: UWAGA! Brak wyjazdu w turnusie 27.06-07.07.21
Radom Wyjazd: McDonald przy STATOIL ul. Czarnieckiego , powrót: LUKOIL ul. Wernera 09:30 16:00 160,00 zł.
Warszawa Wyjazd: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej , powrót: Pl. Bankowy 07:30 17:30 160,00 zł.
Wrocław McDonald przy stacji BP (prawa strona) obok salonu BMW ul. Karkonoska 61 przy trasie wylotowej na Kudowę. 10:00 15:30 160,00 zł.
Uwagi: UWAGA! Brak wyjazdu w turnusie 27.06-07.07.21

INFORMACJE DODATKOWE

UBEZPIECZENIE   

NNW AXA S.A. do 5000 zł

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy Signal Iduna Polska – 60 zł/os- wariant standard lub 90 zł/os – wariant rozszerzony o COVID-19 *.

Ogólne Warunki Uczestnictwa ubezpieczeń (do wglądu lub pobrania):

*  Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. Ubezpieczenie nie obejmuje kwarantanny oraz nadzoru epidemiologicznego!

UWAGI:

Należy ze sobą zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, wygodne obuwie do pieszych wycieczek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy. Przy zagranicznych wycieczkach wymagany jest ważny paszport lub dowód.

ŚWIADCZENIA CO ZAWIERA CO NIE ZAWIERA

Cena podstawowa obejmuje:

 • zakwaterowanie
 • wyżywienie,
 • opieka wychowawcza, ratownicza i medyczna,
 • ubezpieczenie AXA NNW (do 5000 zł),
 • realizację programu wg wybranego pakietu,
 • codzienne korzystanie z odkrytych basenów w ośrodku,
 • składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego 2 zł i do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

Cena podstawowa nie obejmuje: opłaty za transport, dopłat do programów  fakultatywnych, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji Signal Iduna + 60 zł  – wariant standard; + 90 zł – wariant rozszerzony o COVID-19.

DOPŁATY I ZNIZKI DLA CHĘTNYCH

 1. ACTIV MAX : 120.00 PLN
 2. AQUAZORBING: 20.00 PLN
 3. PAKIET MODELE RC : 110.00 PLN
 4. POKÓJ ZAGADEK/Escaperoom : 40.00 PLN
 5. WYCIECZKA NA WĘGRY : 160.00 PLN
 6. rezygnuję z ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji: bez dopłaty
 7. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant rozszerzony o Covid19: 90.00 PLN
 8. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant standard: 60.00 PLN
Realizacja: eurostarsystem.eu