DARŁÓWKO – POSZUKIWACZE PRZYGÓD” 7-13 LAT, /H/ – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy na rynku od 2001 roku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

DARŁÓWKO – POSZUKIWACZE PRZYGÓD” 7-13 LAT, /H/

30.07.2021 - 10.08.2021 (różne terminy)
od 1795 zł/os.

TERMINY I CENY

02/PP-DAR/2207.07.2022 – 17.07.20221999.00 2299.00 PLN
Cena promocyjna. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.
03/PP-DAR/2218.07.2022 – 28.07.20221999.00 2299.00 PLN
Cena promocyjna. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.
04/PP-DAR/2229.07.2022 – 08.08.20221899.00 2199.00 PLN
Cena promocyjna. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.
05/PP-DAR/2210.08.2022 – 20.08.20221899.00 2199.00 PLN

CENY DYNAMICZNIE \ZMIENIAJĄ SIE . W CENU INFORMACJI O AKTUALNEJ CENIE PROSIMY O KONTAKT.

OPIS IMPREZY

Jeśli chcesz spędzić niezapomniane dni nad morzem, a przy okazji liczysz na bogaty program i wiele przygód, ta kolonia jest dla Ciebie. Będziesz mógł wykazać się sprytem, wyobraźnią i kreatywnością. W programie min. zajęcia konstruktorskie, gry terenowe z poszukiwaniem skarbów, survival i wiele innych atrakcji. Nie zwlekaj z decyzją, być może właśnie Tobie uda się odnaleźć zaginiony skarb!relaks!

DARŁÓWKO

11 dni

kolonia „POSZUKIWACZE PRZYGÓD” 7-13 lat

Kolonia dla chłonnych wrażeń Tropicieli!

 • Farma Wiatraków – nietypowa wycieczka
 • Poszukiwania skarbu z wykrywaczem metalu
 • Park wodny, zabawy kreatywne, kąpiele w morzu
 • Jeśli to mało – skorzystaj z pakietu atrakcji.

Zdecyduj i jedź do Darłówka!

Darłówko to dynamicznie rozwijająca się nadmorska część Królewskiego Miasta Darłowa, stolicy Wybrzeża Środkowego. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta plaża i wiele atrakcji średniowiecznego miasta Darłowo przyciągają co roku tysiące turystów.

W Darłówku warto zobaczyć panoramę z latarni morskiej, przejść się nabrzeżem portowym, popłynąć tramwajem wodnym do Darłowa, przeprawić unikatowym rozsuwanym mostem na plażę po drugiej stronie kanału portowego, zrelaksować w Parku Wodnym. Całe Darłówko objęte jest obszarem chronionego krajobrazu Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego, chroniona jest również rzeka Wieprza płynąca kanałem portowym. W samym Darłowie warto zajrzeć do pamiętającego czasy wikingów Zamku Książąt Pomorskich i przejść po starym mieście. Co roku w lipcu odbywa się w Darłówku Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych oraz wiele imprez rozrywkowych.

ZAKWATEROWANIE i WYŻYWIENIE

Ośrodek Wypoczynkowy „Diuna2” https://www.owdiuna.pl/diuna-darlowko/ o obiekt o bardzo dobrym standardzie, znajdujący się we wschodniej części Darłówka, nad samym morzem, przy wejściu na plażę. Niedaleko stąd zarówno do Aquaparku, jak i do CENTRUM miejscowości przy kanale portowym, ze słynnym rozsuwanym mostem. Ośrodek oferuje pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami i TV. Na terenie bogata infrastruktura wypoczynkowo-sportowa: boiska do piłki nożnej i plażowej siatkowej, liczne świetlice i sale ze sprzętem audiowizualnym, siłownia, kawiarenka i nowoczesna stołówka, stół ping-pongowy, miejsce na ognisko i do grillowania. W ośrodku możliwa jest dieta bezglutenowa.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie + deser, śniadania w formie bufetu, pierwszy posiłek-ciepła kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant. Dieta bezglutenowa 30 zł, wegańska. 30.00 zł.

darlowko-light-44-9.jpg
darlowko-light-44-2.jpg
darlowko-light-44-8.jpg
darlowko-light-44-6.jpg
darlowko-light-44-3.jpg
darlowko-light-44-5.jpg

PROGRAM Kolonia „POSZUKIWACZE PRZYGÓD”  7-13 lat

 • Poszukiwanie skarbów – wyprawa z wykorzystaniem wykrywacza metalu, tajnych map i zaszyfrowanych wiadomości w poszukiwaniu skarbów.
 • Wyprawa w poszukiwaniu bursztynu.
 • Gra terenowa – tory przeszkód nie do zdobycia.
 • Lasertag – laserowy paintball. Rozgrywki na świeżym powietrzu w specjalnie do tego celu przygotowanej arenie w lesie. Drużyny mierzą się ze sobą w laserowych pojedynkach. Tu liczy się indywidualna zdolność przetrwania, ale też umiejętność pracy w grupie
 • Zabawy kreatywne – projektowanie i budowanie obiektów pływających, tworzenie strojów współczesnych piratów.
 • Park Wodny „Jan”– regeneracja sił i szaleństwo wodne w basenach wypełnionych wodą morską, korzystanie z atrakcji: zjeżdżalnie, ślizgawki, dzika rzeka oraz jacuzzi.
 • Plaża, słońce i kąpiele – odpoczynek na plaży, kąpiele wodne pod opieką ratownika. Ogniska, dyskoteki.
 • Wycieczka na farmę wiatrową – przyjrzymy się z bliska najwyższym w tej części Europy wiatrakom i dowiemy się, jak funkcjonują generatory prądu i farma wiatrowa.
 • Wejście na latarnię morską – usytuowaną we wschodniej części Darłówka przy wejściu do portu. Dowiemy się, co to jest nawigacja, przyjrzymy się z bliska, jak działa rozsuwany most – jedyny taki w naszym kraju!
 • Zwiedzanie Baterii Schwerin – pozostałości baterii przeciwlotniczej i zaporowej „Schwerin” to ciekawy i spory kompleks bunkrów. Znajdują się tu 4 działobitnie (żelbetowe podstawy dla armat), dwukondygnacyjny schron dowodzenia i dalmierza z częścią podziemną z pomieszczeniami socjalno-koszarowymi dla artylerzystów (np. umywalnia, latryna, trzy sypialnie żołnierskie z zachowanymi hakami i zawiasami, na których zawieszone były na łańcuchach prycze). Mozna też tu zobaczyć pozostałości po wyposażeniu (fragmenty ceramiki, szafkę żołnierską, łuski itp.). Bunkier techniczny zawiera m.in.kotłownię, pomieszczenie, w którym znajdowała się rozdzielnia prądu, izbę do opatrywania rannych żołnierzy (izba chorych).
 • Wycieczka do Darłowa – rejs tramwajem wodnym „Księżna Zofia”, podczas którego zobaczymy 5-cio kilometrowe nadbrzeża kanału i portu morskiego i słynny, rozsuwany most, odwiedzimy piękną Starówkę, a także zwiedzimy Zamek Książąt Pomorskich.
 • Uczestnictwo w otwartych imprezach – na terenie Darłówka i Darłowa.

PROGRAM FAKULTATYWNY

PAKIET ATRAKCJI – 79 PLN

 • GOKARTY – pojazdy napędzane siłą mięśni, chociaż energii zużywa się mniej niż na jazdę rowerem. Wycieczka czterokołowcami bezpiecznymi ścieżkami rowerowymi.
 • TRAMPOLINA – zabawa, która dostarczy nam radości i niczym nieograniczonego uśmiechu.
 • PARK LINOWY „Nad Bałtykiem” – zabawy na wysokości, oswoisz strach i pokażesz na co Cię stać, a wspinaczka dostarczy frajdy i zabawy każdemu!

PARK EDUKACJI I ROZRYWKI LEONARDIA – 90 PLN
Nieważne, ile masz lat, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! W „Parku Gier” czeka na Ciebie około 100 różnych gier drewnianych z całego świata, np. balanser, rapido, fliper… W „Pracowni Leonarda” znajdziesz interaktywne modele oparte na wynalazkach Leonarda da Vinci – spróbuj je zbudować ze swoją grupą! Na „Placu Strzelniczym” można znaleźć kusze i kilka rodzajów katapult o różnym stopniu trudności. Nie będziesz się nudzić!

Dolina Fantazji 100.00 PLN
Zapraszamy do udziału w niezwykłej, pełnej przygód, grze fabularnej, której akcja rozgrywa się w wiosce hobbitów. Waszym zadaniem podczas wyprawy przez ciemny las będzie bezpieczne dostarczenie jaja do gniazda Smauga. Dodatkowo drużyna weźmie udział w zwiedzaniu muzeum smoka oraz w grach i zabawach smoczych. Poczujcie się jak mieszkańcy Śródziemia i ruszajcie w trasę pełną przygód i emocji.

Hakuna Sup 50.00 PLN
To nasze wyzwanie dla Was na tegoroczne lato! Połączenie deski surfingowej z kajakiem – pompowane deski zapewniają wygodę manewrowania oraz stabilność. Odpowiedniego balansowania i techniki nauczą Was instruktorzy podczas dwugodzinnego szkolenia. Pływamy w kamizelkach asekuracyjnych. Wystarczy deska z wiosłami i już poczujecie się jak na Hawajach.

REJS STATKIEM – 40 PLN

TRANSPORT

Autokar za dopłatą wg rozkładu jazdy. Wyjazdy z Łodzi, Leszna, Piły, Torunia, Lublina, Warszawy, Poznania, Radomia, Wrocławia, Katowic, Gdańska, Kielc, Kutna, Włocławka .

Uwagi do transportu:

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
miejsceadreswyjazdpowrótcena
Dojazd własnyOW Diuna 2, Słowiańska 16, 76-153 Darłowo19:0008:000,00 zł.
Uwagi: Przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:00. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie.
GdańskStacja Paliw, Złota Karczma, ul. Słowackiego 134, obok KFC Matarnia15:0013:00150,00 zł.
KatowiceWyjazd: McDonalds, ul. Górnośląska Nr 55 róg ul. Ofiar Katynia (w kierunku na Wrocław), powrót: McDonalds, ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków).06:3020:30210,00 zł.
KielceStacja Paliw ORLEN, Łódzka 26605:0022:30190,00 zł.
Kutno /A1Wyjazd: MOP Krzyżanów Wschód., powrót: MOP Krzyżanów Zachód11:0017:15170,00 zł.
LesznoWyjazd: McDonalds, Al. Konstytucji 3 Maja 3A (kierunek na Poznań)., powrót: Galeria Leszno (wejście), Al. Konstytucji 3 Maja 12 (kierunek na Wrocław)10:0016:00190,00 zł.
LublinAl.Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSiR.05.0023:00210,00 zł.
ŁódźHipermarket E. Leclerc, Inflancka 45, przy stacji paliw Leclerc.09.3018:00190,00 zł.
PiłaStacja Paliw, ul. Przemysłowa 23.13:3012:30150,00 zł.
PoznańAuchan ul. Głogowska 432, przy skrzyż. A2 i drogi nr 5, przy McDonalds.11:3014:30170,00 zł.
RadomWyjazd: S7 MOP Zakrzew Wschód, powrót: MOP Zakrzew Zachód06:0021:30190,00 zł.
Toruń /A1Wyjazd: MOP „Nowa Wieś”, 3 km przed węzłem Toruń/Lubicz, tuż za bramkami opłat (kierunek na Gdańsk)., powrót: MOP „Nowa Wieś”, 3 km za węzłem Toruń/Lubicz, tuż przed bramkami opłat (kierunek na Łódź).13:0015:00150,00 zł.
WarszawaWyjazd: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej, powrót: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej.07:0020:00190,00 zł.
Włocławek /A1Wyjazd: MOP Machnacz Północ., powrót: MOP Machnacz Południe11:0016:45150,00 zł.
WrocławMcDonald przy stacji BP, Al. Karkonoska 63.09.0018:00210,00 zł.

INFORMACJE DODATKOWE

UBEZPIECZENIE         

NNW –SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy Signal Iduna Polska – 60 zł/os- wariant standard lub 110 zł/os – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę *

Ogólne Warunki Uczestnictwa ubezpieczeń (do wglądu lub pobrania):

OWU NNW, OC na terenie Rzeczpospolitej Polskiej Signal Iduna
OWU Kosztów Imprezy Turystycznej „Bezpieczne Rezerwacje” Signal Iduna S.A.


*  Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania potwierdzonego diagnozą medyczną,  śmierci, obowiązkowej kwarantanny, izolacji, odmowy wpuszczenia na pokład samolotu / autokaru Ubezpieczonego lub współuczestnika podróży.

BON TURYSTYCZNY 500+

Rezerwując tę imprezę masz możliwość realizacji BONU TURYSTYCZNEGO.

UWAGI

Należy ze sobą zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, wygodne obuwie do pieszych wędrówek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik plażowy.

TRYB COVID-19 (obowiązuje do odwołania):

·          Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

·          Uczestnicy powinny być zaopatrzeni przez rodziców w maseczki na nos i usta do użycia podczas imprezy.

·          Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjnej.

·          Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia dodatkowych obostrzeń przez GIS, MZ i MEN.

Cena podstawowa obejmuje:

Cena podstawowa obejmuje:

 • zakwaterowanie,  
 • wyżywienie,
 • opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną,
 • ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • program rekreacyjno-zabawowy wg opisu
 • składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł i do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł

Cena podstawowa nie obejmuje:

 • opłaty za transport,
 • dopłat do programów dodatkowych,
 • dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji Signal Iduna + 60 zł  – wariant standard; + 110 zł – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę.
 • dopłat za diety specjalne,
 • Płatne na miejscu: Bilard, piłkarzyki, cymbergaje – ok. 2 zł/gra.

DOPŁATY I ZNIZKI DLA CHETNYCH

 1. Dolina Fantazji: 100.00 PLN
 2. Hakuna Sup: 50.00 PLN
 3. Pakiet atrakcji (gokarty, trampolina, park linowy): 79.00 PLN
 4. Park Edukacji Leonardia: 90.00 PLN
 5. Rejs statkiem: 40.00 PLN
 6. rezygnuję z ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji: bez dopłaty
 7. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant rozszerzony o Covid19 i kwarantannę: 110.00 PLN
 8. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant standard: 60.00 PLN

Realizacja: eurostarsystem.eu