GÓRY SUCHA BESKIDZKA KOLONIA „E-SPORT TO SPORT” 9-14 LAT/H/ – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy na rynku od 2001 roku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

GÓRY SUCHA BESKIDZKA KOLONIA „E-SPORT TO SPORT” 9-14 LAT/H/

08.07 - 18.07.2021 (różne terminy)
od 2199 zł/os. promocja!

Ceny są orientacyjne i dynamicznie się zmieniają. Dla potwierdzenia aktualnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

21 08.07.2021 – 18.07.2021 2199.00 2419.00 PLN
02/SUB/21 19.07.2021 – 29.07.2021 2199.00 2419.00 PLN
03/SUB/21 30.07.2021 – 09.08.2021 2199.00 2419.00 PLN

OPIS IMPREZY

Jeśli jesteś pasjonatem gier internetowych lub chcesz zacząć wirtualną przygodę, wybierz TENwyjazd! o Zagramy w CS, LOL czy FIFA o Nauczymy się poprawnej komunikacji w grze o Taktyczne podejście do sportu! Tutaj każdy dzień to prawdziwa gra! Kolonia przeznaczona dla pasjonatów nowoczesnych gier internetowych i tych, którzy dopiero chcą poznać ich tajniki. Uczestnicy poznają, że każda gra to nie jest tylko szybkie strzelanie, ale plan, taktyka i przede wszystkim współpraca. Że jeśli chcesz osiągnąć sukces, to będzie to zasługa nie jednej osoby, a całej drużyny. Liczy się gra zespołowa i połączenie umiejętności teamu. Warsztaty przygotowała profesjonalna firma gamingowa. Działać będziemy na tytułach CS:GO, League of Legends, FIFA. Warsztaty trwają 5 dni po 6 godzin w podziale na bloki. Ekipy są dzielone tak, aby odbyć rozgrywki One on One.

SUCHA BESKIDZKA

kolonia „E-SPORT TO SPORT” 9-14 lat 

11 dni

Sucha Beskidzka

Nieprzeciętne walory krajobrazowe, wynikające z położenia Suchej Beskidzkiej w centrum Beskidów oraz jeden z większych kompleksów zabytkowych województwa małopolskiego z renesansowym zamkiem zwanym „Małym Wawelem”, to niewątpliwie atuty miasta. Prócz zamku o atrakcyjności Suchej decyduje Karczma Rzym, stojąca na tutejszym Rynku, aquapark oraz liczne szlaki turystyczne. Piękna okolica i bliskość gór sprawiają, że jest to ciekawe miejsce na letni i zimowy wypoczynek.

ZAKWATEROWANIE I WYZYWIENIE

ZAKWATEROWANIE

Hotel Monttis*** to nowoczesny obiekt konferencyjno-szkoleniowy, położony w przepięknym krajobrazie Beskidów. Hotel oferuje pokoje 2,3 i 4- osobowe z łazienkami. Do dyspozycji gości są sale konferencyjne i wykładowe, sala bilardowa, siłownia, tenis stołowy, restauracja, kawiarenka. Na terenie obiektu znajduje się wypożyczalnia rowerów oraz wiata grillowa. Bogata oferta hotelu oraz walory krajoznawcze i przyrodnicze miasta gwarantują udany wypoczynek.
Obok hotelu znajduje się atrakcyjny kryty aquapark.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie, pierwszy posiłek- kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant.

PROGRAM

PLAN WARSZTATÓW HARD GAME – SOFT SKILLS NA PRZYKŁADZIE GRY W CSA

 • GRA ZESPOŁOWA A GRA INDYWIDUALNA – współpraca w drużynie. Omówimy różnice oraz wady i zalety poszczególnych zagrań, rozwiązań i pomysłów. Przećwiczymy w praktyce najlepsze możliwe zachowania, nauczymy się co warto, a czego nie warto zarówno w świecie gry, jak i w rzeczywistości.
 • KOMUNIKACJA – jeden z najistotniejszych elementów gry Counter-Strike, a także w świecie realnym 😉 Nauczymy się na co zwracać uwagę przy informowaniu partnerów z drużyny, jakie elementy komunikacji są zbędne i rozpraszające oraz jak ulepszyć podawanie oraz przetwarzanie informacji. Nauczymy się podstaw porozumiewania bez przemocy (NVC) i w takiej formie będziemy komunikować się ze sobą podczas całych warsztatów.
 • GRA POD KOLEGĘ – omówimy i przećwiczymy każdy aspekt gry pod kolegę. Jak to działa, do czego służy, kiedy się przydaje. Wyeliminujemy błędy, przeanalizujemy wspólnie najlepsze zachowania, wybierzemy odpowiednią strategię dla każdego. Wytłumaczymy sobie cel oraz jak kluczowe znaczenie ma gra pod kolegę. Przeanalizujemy niektóre trudne sytuacje z życia codziennego i spróbujemy spojrzeć na nie z innej, pozytywnej perspektywy.
 • BAITOWANIE PRZECIWNIKA – inaczej prowokowanie sytuacji, dzięki którym uwaga przeciwnika zostanie skupiona w określonym miejscu. To również istotny element współpracy oraz gry w parze z partnerem. Dzięki umiejętności zarządzania tym elementem w trakcie gry, dużo łatwiej możemy osiągnąć przewagę nad przeciwnikiem. Czy ten aspekt gry przydaje się w świecie realnym? Oczywiście! 😉
 • OGIEŃ KRZYŻOWY, WZAJEMNY COVER – czyli poszczególne aspekty gry w ataku i obronie. Jak stworzyć sytuacje, w których zwiększymy nasze szanse na wygranie rundy. Co najlepiej zrobić w obronie, aby wytrzymać odpowiednio długo na nadejście pomocy lub powstrzymać natarcie przeciwnika. Każdy z uczestników dowie się również, co to jest wsparcie i w jaki sposób je dawać oraz przyjmować w świecie rzeczywistym.
 • League of Legends – gra zespołowa, nauka prowadzenia drużyny, wykorzystywanie na swoją korzyść infrastruktury mapy.
  FIFA – poprowadzenie ulubionej drużyny do zwycięstwa w obozowych mistrzostwach.
  CS GO! – rozkłady map i ich optymalne wykorzystanie, taktyka gry.
  Call of Duty: Warzone – zwyciężaj w najpopularniejszym „Battle Royale” na świecie.
 • AQUAPARK – 3 wejścia do atrakcyjnego parku wodnego obok hotelu.
  Zwiedzanie Suchej Beskidzkiej z przewodnikiem: Zespół Kościelno – Klasztorny, zabytkowa Karczma Rzym oraz Suski Zamek zwany „Małym Wawelem”.
 • Ponadto: wędrówki górskie, kolacja grillowa w chacie grillowej, Olimpiada Kolonijna, dyskoteki, ogniska, podchody, quizy i turnieje.

beskidy-e-sport-na-sportowo-8-6.jpg

beskidy-e-sport-na-sportowo-8-8.JPG

beskidy-e-sport-na-sportowo-8-7.jpg

beskidy-e-sport-na-sportowo-8-4.jpg

beskidy-e-sport-na-sportowo-8-9.jpg

beskidy-e-sport-na-sportowo-8-2.jpg

PROGRAM FAKULTATYWNY

 • WYCIECZKA AUTOKAROWA DO PARKU TRAMPOLIN + KOPALNIA SZTOLNIA KRÓLOWA LUIZA W ZABRZU – 165 PLN
  JUMP WORLD – zabierzemy Was do parku trampolin, gdzie będziecie mieli okazję spróbować różnych aktywności. Zapewnią to poszczególne strefy tj. strefa basketu, siatkówki, dodgeball, akrobatyczne oraz basen z gąbkami. Gwarantowana super zabawa!!
  PODZIEMNE KORYTARZE – na tej wycieczce przeżyjesz przygodę, jakiej byś się nie spodziewał. Zjedziemy 40 metrów pod ziemię do kopalni, gdzie przepłyniemy łodziami najdłuższą trasę tego typu. Może spotkamy tajemniczych mieszkanców podziemii Utopka i Skarbnika… Moc emocji, garść zachwytu i odrobinę niedowierzania dostarczą takie atrakcje, jak: podziemny port, chodnik wykuty w całości w węglu, podziemny park działających maszyn górniczych. Na miejscu dowiesz się dlaczego ogień i woda były największymi zagrożeniami dla pracujących górników i jak sobie z nimi poradzili.
 • WYCIECZKA DO ENERGYLANDII – 150 PLN
  To pierwszy w Polsce „Rodzinny Park Rozrywki” z prawdziwego zdarzenia. Oferta rozrywki jest bardzo bogata i każdy może znaleźć stosowne atrakcje dla siebie. Do dyspozycji jest „Strefa dziecięca – Bajkolandia” i „Strefa familijna”. Najwięcej emocji budzi jednak „Strefa ekstremalna”, gdzie do dyspozycji żądnych mocnych wrażeń jest aktualnie 10 „piekielnych machin”. Są tu także 4 gigantyczne rollercoastery (Mayan, Formuła, Speed – najwyższy i najszybszy wodny Roller Coaster na świecie oraz Hyperion – druga najwyższa i druga najszybsza stalowa kolejka górska w Europie). W 2019 r. otwarto Smoczy Gród z 5 atrakcjami, w tym najwyższą i najszybszą na świecie drewnianą kolejką górską Zadra. Oj, będzie się działo!
  Uwaga: Na atrakcjach obowiązuje ściśle określony zakres dolnej i górnej granicy wzrostu. Jest to warunek konieczny do zachowania bezpieczeństwa. Zakres ten wskazany jest przy poszczególnych atrakcjach.
 • PŁYWAM SAM!!! – KURS PŁYWANIA – 120 PLN
  Oferujemy przyspieszony kurs pływania, które jest znakomitą zabawą, a jednocześnie jedyną w swoim rodzaju okazją do ćwiczeń motorycznych, wspierających mięśnie oraz ogólny rozwój fizyczny. Pływanie to również wspaniała okazja do wspólnej zabawy, dlatego prócz pływania będziemy skakać i bawić się na i pod powierzchnią wody!!! Dzieci zostaną podzielone na dwie grupy: początkującą i kontynuującą, tak by każde z nich mogło rozwijać się w tej dziedzinie. W kursie oferujemy 5 lekcji * 45 min. Uwaga: 3 lekcje będą odbywały się podczas programowych wejść do Aquaparku. Wymagane minimum 8 os. chętnyc

TRANSPORT

Autokar za dopłatą z : Łodzi + 160 zł, Lublina +160 zł, Warszawy + 160 zł, Radomia + 160 zł, Wrocławia + 160 zł, Kielc + 140 zł, Katowic + 100 zł, Krakowa + 100 zł , Częstochowy + 140 zł, Piotrkowa Tryb. + 140 zł, Opola + 140 zł, Puław + 160 zł, Puław + 160 zł, Gdańska + 240 zł (przy min. 6 chętnych).

Uwagi do transportu:

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

(opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

miejsce adres wyjazd powrót cena
Częstochowa Wyjazd: Mc Donalds, ul. Wojska Polskiego 263 , powrót: Mc Donalds, ul. Drogowców 1 11:30 14:00 140,00 zł.
dojazd własny Hotel Monttis ul. Spółdzielców 1, 34-200 Sucha Beskidzka 19:00 08:30 0,00 zł.
Uwagi: Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie
Gdańsk Dworzec Główny PKP, parking przy poczcie. 00:00 00:00 240,00 zł.
Uwagi: Przejazd pociągiem lub autobusem liniowym, godziny będą znane po ogłoszeniu rozkłady jazdy PKP. Wymagane min 6 os.
Katowice Wyjazd: McDonalds, ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków), powrót: McDonalds, ul. Górnośląska Nr 55 róg ul. Ofiar Katynia (w kierunku na Wrocław). 12:30 13:00 100,00 zł.
Kielce Parking hipermarketu Auchan, ul. Radomska 20C, wjazd między Obi a Auchan. 11:00 14:30 140,00 zł.
Kraków Park Handlowy Zakopianka przed wejściem do CARREFOUR od ul. Zakopiańskiej 62. 14:00 11:30 100,00 zł.
Lublin Al. Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSIR. 07:00 18:30 160,00 zł.
Łódź Hipermarket Carrefour, Kolumny 6/36. 09:30 16:00 160,00 zł.
Opole Wyjazd: A4 parking Przysiecz , powrót: A4 parking Prószków 11:15 14:15 140,00 zł.
Piotrków Trybunalski McDonalds przy A1 (Kargał Las). 10:30 15:00 140,00 zł.
Puławy Parking przed Carrefour, ul. Gościńczyk 2. 08:00 17:30 160,00 zł.
Uwagi: UWAGA! Brak wyjazdu w turnusie 27.06-07.07.21
Radom Wyjazd: McDonald przy STATOIL ul. Czarnieckiego , powrót: LUKOIL ul. Wernera 09:30 16:00 160,00 zł.
Warszawa Wyjazd: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej , powrót: Pl. Bankowy 07:30 17:30 160,00 zł.
Wrocław McDonald przy stacji BP (prawa strona) obok salonu BMW ul. Karkonoska 61 przy trasie wylotowej na Kudowę. 10:00 15:30 160,00 zł.

UBEZPIECZENIE

NNW AXA S.A. do 5000 zł

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy Signal Iduna Polska – 80 zł/os- wariant standard lub 120 zł/os – wariant rozszerzony o COVID-19 *.

Ogólne Warunki Uczestnictwa ubezpieczeń (do wglądu lub pobrania):

*  Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. Ubezpieczenie nie obejmuje kwarantanny oraz nadzoru epidemiologicznego!

UWAGI

Należy ze sobą zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, wygodne obuwie do pieszych wędrówek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik plażowy.

TRYB COVID-19 (obowiązuje do odwołania):

·          Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

·          Uczestnicy powinny być zaopatrzeni przez rodziców w indywidualne osłony nosa i ust do użycia podczas imprezy.

·          Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjnej.

·          Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia dodatkowych obostrzeń przez GIS, MZ i MEN.

BON TURYSTYCZNY 500+

Rezerwując tę imprezę masz możliwość realizacji BONU TURYSTYCZNEGO.

ŚWIADCZENIA ,CO ZAWIERA CENA

Cena podstawowa obejmuje:

 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie,
 • opieka wychowawcza, ratownicza i medyczna,
 • ubezpieczenie AXA NNW (do 5000 zł),
 • wybrany program,
 • składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł i do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł

Cena podstawowa nie obejmuje:

 • opłaty za transport,
 • dopłat do programów dodatkowych,
 • dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji Signal Iduna + 80 zł  – wariant standard; + 120 zł – wariant rozszerzony o COVID-19.

DOPŁATY I ZNIZKI DLA CHĘTNYCH

 1. • PŁYWAM SAM!!! – KURS PŁYWANIA : 120.00 PLN
 2. • WYCIECZKA AUTOKAROWA DO PARKU TRAMPOLIN + KOPALNIA SZTOLNIA KRÓLOWA LUIZA W ZABRZU : 165.00 PLN
 3. • WYCIECZKA DO ENERGYLANDII : 150.00 PLN
 4. rezygnuję z ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji: bez dopłaty
 5. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant rozszerzony o Covid19: 120.00 PLN
 6. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant standard: 80.00 PLN
Realizacja: eurostarsystem.eu