Obóz młodzieżowy – le Barcares – Langwedocja – Canping 12-19 lat (I.) – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy na rynku od 2001 roku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

Obóz młodzieżowy – le Barcares – Langwedocja – Canping 12-19 lat (I.)

28.06- 08.07.2019 (różne terminy)
od 1670 zł/os.
Ceny są orientacyjne i dynamicznie się zmieniają. Dla potwierdzenia aktualnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Obóz młodzieżowy – le Barcares – Langwedocja – Canping

transport: Autokar

wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja

od 1670 zł/os za 11 dni

OBÓZ – FRANCJA – LANGWEDOCJA – CAMPING:

LANGWEDOCJA- ROUSSILLON pełna życia kraina w południowo-wschodniej Francji, nad Morzem Śródziemnym. Region ten jest wymarzonym miejscem na letni wypoczynek. Wspaniałe piaszczyste plaże, tajemnicze zamki katarów, średniowieczne miasteczka, romańskie kaplice, dostarczą turystom niezwykłych wrażeń.

ZAKWATEROWANIE:

CAMPING Nai’a Village**** – luksusowy camping położony 600m od pięknej, piaszczystej plaży, na 10 hektarowym, świetnie wyposażonym terenie. Camping położony jest w miejscowości le Barcares, 15 km od stolicy regionu Perpignan i niecałą godzinę jazdy od Hiszpanii. Camping posiada wyjątkowo bogatą infrastrukturę: Park wodny na który składają się 2 kompleksy basenów ze zjeżdżalniami, podgrzewany brodzik z fontannami, kompleks boisk, sala fitness, sauna, plac zabaw dla dzieci, dyskoteka, sklepik spożywczy, pralnia, restauracja, bary, wi -fi. Na campingu prowadzone są liczne animacje: dyskoteki, spektakle teatralne, muzyczne show, koncerty, możliwość uczestnictwa w zajęciach klubu młodzieżowego prowadzonego przez francuskich animatorów. Camping zobacz na stronie: www.naia-village.eu

Młodzież mieszka w 6 osobowych mobil-homach z pełnym węzłem sanitarnym, z dwiema wydzielonymi sypialniami, /w jednej łóżko podwójne, w drugiej 2 łóżka pojedyncze/ oraz miejscami do spania w salonie. Łazienka z kabiną prysznicową , osobno WC. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony. Na zewnątrz drewniany taras ze stołem i krzesłami.

WYŻYWIENIE:

3 posiłki dziennie /kuchnia polska/. Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją i kończą się obiadem. Prowiant na drogę powrotną.

RAMOWY PROGRAM:

1 dzień
Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd na trasie Polska, Czechy, Niemcy, Francja.

2 dzień
Przyjazd na kemping rano, zapoznanie się z okolicą, zakwaterowanie.

3 dzień
Poranny jogging. Po śniadaniu wyjście na plażę – kąpiele w morzu, siatkówka plażowa. Po obiedzie zawody piłki nożnej, koszykówki i tenisa stołowego. Wieczorem koncert z muzyką na żywo na kempingu.

4 dzień
Po śniadaniu dla chętnych zajęcia sportowe : aquagym na basenie, siłownia lub fitness. Dla pozostałych uczestników wyjście na plażę. Po obiedzie wycieczka do Collioure
małe katalońskie miasteczko, gdzie wody Morza Śródziemnego łączą się z górskim pasmem Pirenejów, wszystko to razem tworzy niesamowity klimat tego miejsca, który w swoich pracach uwiecznili tacy artyści jak Picasso, Derain, Dufy, Chagall, Matisse czy Marquet. Wieczorem dyskoteka na kempingu.

5 dzień
poranny jogging. Po śniadaniu zawody pływackie i animacje na basenie. Po obiedzie fakultatywnie Wakepark, dla pozostałych wyjście na plażę, – konkurs rzeźby w piasku. Wieczorem piesza wycieczka do centrum miasteczka.

6 dzień
poranny jogging. Po śniadaniu konkurs gry w petanque /francuska gra w kule/, następnie mistrzostwa w zjazdach na zjeżdżalniach wodnych oraz animacje na kempingu. Po obiedzie wycieczka do Perpignan – miasta zarówno francuskiego jak i katalońskiego, zwiedzanie : Stare Miasto, Cytadela, Plac de la Loge, Ratusz Miejski, katedra Św. Jana z Campo Santo. Czas na zakupy w centrum handlowych . Wieczorem kurs tańca prowadzony przez francuskich animatorów, następnie dyskoteka w klubie na kempingu.

7 dzień
fakultatywna wycieczka do Barcelony. Dla osób, które zostają zajęcia na plaży i basenie oraz w Klubie Nastolatka

8 dzień
poranny jogging. Po śniadaniu aquagym na basenie i kempingowe zawody sportowe dla wszystkich chętnych. Po obiedzie fakultatywnie Wakepark, dla pozostałych warsztaty muzyczne i teatralne organizowane przez francuskich animatorów w Klubie Nastolatka. Na zakończenie turnusu wieczorny , specjalny spektakl grupy animatorów w amfiteatrze.

9 dzień
Odpoczynek, zabawy, korzystanie z infrastruktury kempingu, plażowanie. Po obiedzie, około godz. 17.00 wyjazd z kempingu – przejazd w kierunku Włoch.

10 dzień
Przyjazd do Włoch. Całodzienna zabawa w parku rozrywki Gardaland /wstęp dodatkowo płatny ok. 26 euro – opłata obowiązkowa/. Dalsza jazda przez Włochy, Austrię.

11 dzień
Przejazd przez Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych.

WIEK UCZESTNIKÓW:

12-19 lat

Wyjazd                                           Powrót                            Cena
22-06-2019                               02-07-2019 od   1670 zł/os
28-06-2019                               08-07-2019 od   1800 zł/os
05-07-2019                                15-07-2019 od   1860 zł/os
12-07-2019                                22-07-2019 od   1910 zł/os

CENA ZAWIERA:

– zakwaterowanie w domkach 7 noclegów,
– wyżywienie,
– transport autokarem
– ubezpieczenie (KL + NNW + bagaż /AXA/),
– opiekę kadry (rezydent – kierownik, wychowawcy, ratownicy lokalni na basenie i na plaży),
– realizację programu,
– animacje na campingu.
– składkę na TFG

CENA NIE ZAWIERA:

– wycieczki fakultatywnej,
– kaucji za mobil-home 20 euro,
– bielizny pościelowej 10 euro lub zabrać własną
– ewentualnego sprzątania końcowego – 80 euro/mobil-home,
– dopłat do wyjazdów z poszczególnych miast ,
– wycieczki i zajęć fakultatywnych

ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ:

Wycieczka autokarowa do BARCELONY, w programie wycieczki: Las Ramblas, Montjuic, Sagrada Familia, stadion Camp Nou /dla chętnych wejście na stadion i do muzeum klubu – płatne dodatkowo ok. 20 €/, na koniec „ Magiczne fontanny” – nocny pokaz kolorowych , tańczących fontann do rytmów muzyki. Cena wycieczki 35 euro.

AKEPARK – Park sportów wodnych na jednym z przybrzeżnych jezior w miejscowości Barcares.Wyciąg zbudowany jest na planie zamkniętego pięciokąta o długości 900metrów. Do wyboru wakeboard, narty wodne, kneeboard, wakeskate. Cena 18 euro.

UWAGI Na miejscu pobierana jest kaucja zwrotna za domki (20 euro/osoba). Jeżeli domek nie zostanie posprzątany, lokatorzy zobowiązani są do zapłaty za sprzątanie (80 euro/domek). Na basenie na kempingu chłopców obowiązują kąpielówki (szorty niedozwolone). Wycieczka fakultatywna do Barcelony .realizowana przy min. 30 osobach chętnych (płatna na miejscu).Wyjazd do Wakeparku realizowany przy min. 15 osobach chętnych (płatne na miejscu). Program jest ramowy i może ulec zmianie.

MIASTO ZBIÓRKA GODZINA WYJAZDU DOPŁATA
Częstochowa McDonald’s – stacja BP przy trasie E75 08:30 70 PLN
Katowice McDonald’s – stacja BP, ul. Ofiar Katynia 5 10:00 50 PLN
Kielce zatoczka przy dworcu PKP 05:45 90 PLN
Kraków ul. Reymonta – parking przed stadionem Wisły 08:00
Lublin al. Zygmuntowskie (Hala MOSiR) 02:00 140 PLN
Łódź Łódź Kaliska – parking od al. Włókniarzy 06:00 120 PLN
Opole róg ul. Krapkowickiej i Pruszkowskiej – Orlen 11:30 100 PLN
Poznań ul. Solna, parking przed hotelem Ikar 10:00 150 PLN
Radom McDonald’s, stacja Statoil przy trasie E77 04:00 120 PLN
Rzeszów ul. Pułaskiego – ROSiR 05:00 110 PLN
Tarnów parking przed hotelem Tarnovia 06:30 90 PLN
Warszawa ul. Niemcewicza 17 – dawniej hotel Harctur 03:30 130 PLN
Wrocław parking przy AquaParku – ul. Petrusiewicza 13:30 120 PLN

UWAGI:

– Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz.
– Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych – odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: polakzagranica.msz.gov.pl Dokument musi być ważny minimum 90 dni od daty zakończenia imprezy.

– Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).

– Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

– Na obozy mogą jeździć uczestnicy pełnoletni (z klas maturalnych). Osoby pełnoletnie podpisują obowiązkowo oświadczenie o przestrzeganiu zasad obozu.

– W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

– Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

– Uczestnicy kolonii/obozu podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

– Na postojach ewentualne posiłki płatne są we własnym zakresie przez uczestników.

Realizacja: eurostarsystem.eu