WŁADYSŁAWOWO „NADMORSKI CHILL OUT Z AQUAPARKIEM REDA A DLA CHĘTNYCH DYSKOTEKI W BEACH KLUBACH, ADVENTURE PARK GDYNIA” 12 – 18 LAT /h/ – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy na rynku od 2001 roku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

WŁADYSŁAWOWO „NADMORSKI CHILL OUT Z AQUAPARKIEM REDA A DLA CHĘTNYCH DYSKOTEKI W BEACH KLUBACH, ADVENTURE PARK GDYNIA” 12 – 18 LAT /h/

23.07.2022 - 01.08.2022 (różne terminy)
od 1649 zł/os.

Ceny są orientacyjne i dynamicznie się zmieniają. Dla potwierdzenia aktualnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 
01/WLS/22 05.07.2022 – 14.07.2022 1649.00 1799.00 PLN  
 Promocja Wcześniej=Taniej Lato 2022 do 15.02.22. Ilość miejsc ograniczona.
02/WLS/22 14.07.2022 – 23.08.2022 1649.00 1799.00 PLN  
 Promocja Wcześniej=Taniej Lato 2022 do 15.02.22. Ilość miejsc ograniczona.
01/WLS/22 23.07.2022 – 01.08.2022 1649.00 1799.00 PLN  

OPIS IMPREZY 

obóz „Nadmorski Chill Out” dla młodzieży w wieku 12-18 lat odbywa się we Władysławowie – jednym z najpopularniejszych kurortów nadmorskich w Polsce. Na uczestników czeka wiele atrakcji : wycieczka na Półwysep Helski, zwiedzanie Władysławowa, Aquapark Reda oraz bogaty program realizowany na miejscu. Dla chętnych dodatkowo Adventure Park Gdynia, rejs szybką łodzią motorową. Nasza impreza jest bezpieczna dla uczestników – nasze procedury są zgodne z wytycznymi wydanymi przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

WŁADYSŁAWOWO 

obóz młodzieżowy „Nadmorski Chill Out” z Aquaparkiem Reda a dla chętnych dyskoteki w beach klubach, Adventure Park Gdynia”

10 – 18 lat

10 dni

ATUTY:

·          bardzo popularny kurort nadmorski

·          topowe beach cluby

·          zabawa w aquaparku Reda

·          nadmorski chill out

·          dużo zajęć dodatkowych i wycieczek fakultatywnych

WŁADYSŁAWOWO – jedno z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce, położone u nasady Półwyspu Helskiego. Przyciąga turystów przepiękną, szeroką plażą, czystą wodą, powietrzem przesączonym jodem. Atrakcje Władysławowa to Aleja Gwiazd, wieża widokowa, port rybacki oraz dyskoteki – dlatego też Władysławowo zwane jest Polską Ibizą.

 

ZAKWATEROWANIE i WYZYWIENIE 

Pensjonat „Irena” https://domkolonijny.pl/ usytuowany w dzielnicy willowej, w odległości  ok. 1000 m. Przygotowany jest na wypoczynek dzieci i młodzieży. Dysponuje 100 miejscami noclegowymi w pokojach 3, 4, 5, 6, 7 os. z łazienkami i TV oraz dostępem do Internetu, w większości pokoi balkony oraz widok na Zatokę.

Na miejscu: stołówka, świetlica wyposażona w sprzęt audiowizualny, stół do tenisa, piłki. Obiekt ogrodzony, bezpieczny, na jego terenie miejsce do grillowania, wyposażone w ławki i stoły ogrodowe. Przed obiektem znajduje się plac zabaw dla dzieci, plac fitness, ścieżka rowerowa. W odległości ok. 150 m duży plac  zabaw, ścieżki edukacyjne oraz drewniane molo do rezerwatu Słone Łąki.

WYŻYWIENIE:

podczas pobytu trzy posiłki dziennie + podwieczorek. Pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie – obiad + suchy prowiant na powrót. Śniadania i kolacje w formie bufetu.

Program

WYCIECZKI i ATRAKCJE:

PÓŁWYSEP HELSKI

wycieczka: w programie port jachtowy i rybacki, latarnia morska, fortyfikacje obronne wybrzeża na Helu, FOKARIUM na Helu – będziemy podziwiać foki, które trafiają tutaj, znalezione na bałtyckich plażach chore lub ranne, aby w spokoju dojść do zdrowia. Tutaj też się rozmnażają, a małe wracają do naturalnego środowiska.

AQUAPARK REDA 
Stań oko w oko z rekinami! Wejdź do magicznej krainy bajkowych basenów, pontonowych zjeżdżalni i korzystaj ze wspaniałych atrakcji!: Castle Pool – przestronny basen z postumentem morskiego potwora i gigantycznym wiadrem wylewającym 400 l wody. Shark Slide – z paszczy rekina prosto przez akwarium z prawdziwymi rekinami, czyli najlepsza zjeżdżalnia na świecie. Water Slides – system zjeżdżalni daje możliwość zabawy każdemu, najdłuższa w Polsce leniwa rzeka, aż 500 m różnorodnych zjeżdżalni, strefa dla dzieci ze statkiem pirackim, ekstremalna pionowa zjeżdżalnia z przeciążeniem dochodzącym do 3g. Zabawa w Aquaparku trwa 3 godz. 

WŁADYSŁAWOWO I CETNIEWO  

spacer po Władysławowie, port rybacki,  zwiedzanie Alei Gwiazd Sportu oraz Ośrodka Przygotowań Olimpijskich polskich sportowców.

KASZUBSKIE KLIFY

spacer odcinkiem wybrzeża klifowego w okolicach Chłapowa, Wąwozem Chłapowskim będącym częścią Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i stanowiącym rezerwat przyrody. Poszukiwanie roślin charakterystycznych dla warunków nadmorskich.

PRZYLĄDEK ROZEWIE I LATARNIA MORSKA    

wycieczka plażą do najbardziej na północ wysuniętego obszaru Polski zwanego przylądkiem Rozewie, zwiedzanie latarni morskiej o wysokości 33 m.

SPORT

·       Kąpiele w morzu pod opieką ratownika,

·       multi-sport: aerobic, frisbee, siatkówka, piłka nożna, koszykówka, bieganie, poranny jogging dla chętnych,

·       turniej grup w Wakacyjnym Czteroboju,

INTEGRACJA

·       gry integracyjne,

·       festiwal karaoke,

·       Mam Talent,

·       Ognisko / grill z pieczeniem kiełbasek,

·       konkursy, gry terenowe,

·       przeciąganie liny,

·       wyścigi w workach,

·       Mafia,

·       planszówki,

·       speed dating – masz tylko 5 minut,

·       kręcimy zwariowany obozowy filmik i wrzucamy na facebooka,

·       baloniada,

·       Wybory Miss i Mistera.

CHILL OUT

·       spacery nad morze na zachód słońca – wybieramy najlepsze zdjęcie,

·       opalanie się w „zebrę”,

·       szalone dyskoteki w ośrodku, dla chętnych (min. 16 lat) dyskoteki w klubach Władysławowa oraz Beach Party w namiotach na plaży (ewentualne wstępy płatne we własnym zakresie),

·       treningi relaksacyjne,

·       obozowe SPA,

·       poczuj się jak barman – przygotowywanie koktajli owocowych,

·       karykatura wychowawcy,

·       wieczorek filmowy.

Program Fakultatywny

OCEAN PARK przespacerujemy się obok rekinów, dowiedzieć się ciekawych rzeczy o podwodnym świecie zwierząt, zobaczyć rybki tropikalne, wioskę rybacką, ryby rzeźbione z drewna, maxi klocki. Ponadto w parku stworzono mini plaże, plac zabaw oraz wodospad. Cena 50 zł/os

REJS SZYBKĄ ŁODZIĄ MOTOROWĄ RIB. Łodzie typu RIB są to bardzo szybkie motorówki wykorzystywane na całym świecie w różnorodnych akcjach przez wojsko, policję, straż graniczną czy służby ratownicze. Wypróbowane w każdych warunkach, na wielu akwenach, w każdym działaniu. Pneumatyczna tuba podzielona na oddzielne komory zapewnia wyporność łodzi wystarczającą by uczynić ją niezatapialną. Dzięki swej unikatowej konstrukcji łódź RIB jest wyjątkowo szybka, zwrotna i dynamiczna, a przy tym wszystkim bardzo stabilna. Dzięki swoim walorom łódź jest bardzo bezpieczna i zapewnia niezapomniane wrażenia w pływaniu rozrywkowym. Cena 80 zł/os.

ADVENTURE PARK GDYNIA – Leśna Ekspedycja.
To program nastawiony na poznanie i zbliżenie jego uczestników: na leśnej ścieżce i w silnych objęciach przy wspólnym wysiłku, na wysokościach i w wielu innych niezwyczajnych sytuacjach. Grupa, pod czujnym okiem instruktora pokonuje szlak, wykonując kilkanaście przygotowanych zadań. Każdemu zadaniu przyświeca myśl przewodnia, którą uczestnicy, w trakcie jego wykonywania, odnajdują. I tak zadania nastawione są na: komunikację, współpracę, wyłonienie i rolę lidera, odpowiedzialność i inne. Po każdym zadaniu odbywa się dyskusja, podsumowanie i wyciągnięcie wniosków na przyszłość. Instruktor prowadzący grupę od początku szlaku utrzymuje klimat “niesamowitej ekspedycji w tropikalnej lub mroźnej scenerii”. Wyzwala to w uczestnikach zabawy wprost nieograniczoną wyobraźnię, fantazję i nietuzinkowe, ukryte zdolności, co często prowadzi też do zabawnych dialogów i sytuacji…

Przykładowe zadania do zrealizowania:
Tratwa – w wyniku “przymusowej ewakuacji z pokładu” grupa musi zmieścić i utrzymać się na niewielkiej drewnianej tratwie…
Fabryka – …gdzie po dotarciu na ląd grupa wpada w ręce niegościnnych tubylców i zostaje wcielona jako kolejne ogniwa w produkcji… złamanie odwiecznej tajemnicy przyniesie wolność…
Bagno – niestety fabryka otoczona jest bagnami, do wydostania się przydatne okażą się narty…
Sieć – poruszająca się po nieznanym lądzie grupa trafia w sieć pajęczą, wydostanie się z niej okaże się niełatwe…
Oślepieni – niestety działanie jadu pająka wywołuje czasową utratę wzroku, kilku “ocalałych” członków grupy ma za zadanie przeprowadzić pozostałych w bezpieczne miejsce…
Tarzan – jedyna droga na drugą krawędź przepaści to transport na zwisającej z drzewa lianie..
Skok zaufania – niestety zejście z krawędzi nie jest zbyt łatwe, niektórym pozostaje skok wprost w ramiona współtowarzyszy niedoli…
Trucizna – na drodze grupy staje tubylcza pułapka – trująca ciecz, którą niełatwo będzie zneutralizować…
SOS – zespół próbuje wykonać magiczne znaki za pomocą sygnalizacyjnej liny. Czy pomogą one powrócić do cywilizacji?
Po około 3 godz. powrót do bazy, czas na ognisko i odpoczynek… Cena 99 zł/os

Transport

autokar – wyjazdy na dzień z następujących miejscowości:  Łódź, Toruń, Gdańsk, Gdynia –  bez dopłat.

Z pozostałych miast przejazd realizowany przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane: Warszawa + 120 zł, Poznań + 120 zł,  Lublin + 120 zł, Kraków + 120 zł, Katowice + 120 zł, Wrocław + 120 zł, Opole + 120 zł, Bydgoszcz + 80 zł, Piotrków Tryb. + 80 zł, Kielce + 120 zł, Radom + 120 zł, Konin + 80 zł, Skierniewice + 100 zł, Białystok + 200 zł.

Dojazd własny – zniżka 70 zł od ceny autokarowej.

UWAGI DOTYCZĄCE TRANSPORTU

1. Dojazdy antenowe mogą odbywać się  innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, PKP – rezerwacja miejsc siedzących lub samochodem osobowym pod opieką wychowawcy – konwojenta). Docelowo uczestnik dojazdu antenowego  dociera  bezpośrednio do ośrodka lub dosiada się do autokaru docelowego.

2. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu.

3. Zbiórka uczestników na 20-30 minut przed planowanym odjazdem.

4. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.

5. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 4 uczestnikach.

6. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Białystok Stacja PKP – przed wejściem głównym 05.30 23.15 200,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Bydgoszcz PKP Bydgoszcz Gówna – odpowiedni peron 10.15 19.15 80,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
dojazd własny Pensjonat Irena, Ulica Łąkowa 27, 84-120 Władysławowo 15:00 14:00 -70,00 zł.
Uwagi: godzina przybycia do środka godzina odbioru dziecka
Gdańsk Parking obok stacji paliw Amic / KFC ul. Słowackiego 134, droga wojewódzka nr 472 12.30 16.30 0,00 zł.
Gdynia Wyjazd: Parking obok stacji paliw Amic – ul. Morska 290, DK nr 6 , powrót: Parking obok stacji paliw Orlen – ul. Morska 495, DK nr 6 13:00 16.00 0,00 zł.
Katowice Wyjazd: DW PKP Katowice – przed wejściem od strony Placu Oddziałów Młodzieży Powstańczej , powrót: DW PKP Katowice – odpowiedni peron 07.00 22.20 120,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Kielce Stacja paliw Orlen, ul. Łódzka 266, DK 74 03:30 01.30 120,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane. Powrót 1 dzień później.
Konin McDonald obok CH Ferio, Ogrodowa 31d 08.30 19.30 80,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Kraków Wyjazd: DW PKP Kraków Główny- przed wejściem głównym, powrót: DW PKP Kraków Główny – odpowiedni peron 06.00 21.20 120,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Lublin Parking przy Hali Sportowej – Al. Zygmuntowskie, przy stacji paliw Orlen 02.00 02.30 120,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane. Powrót 1 dzień później
Łódź Ul. Karskiego – parking dla autokarów przy CH Manufaktura (Leroy Merlin) 06.30 22.00 0,00 zł.
Piotrków Trybunalski Ul. Sikorskiego 43, stacja paliw Orlen przy zjeździe do miasta z autostrady A1 05.30 23.00 80,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Poznań PKP Poznań Główny – odpowiedni peron 08.40 19.40 120,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Radom ul. Wernera 52, stacja paliw Amic Energy – McDonalds 04.00 00.30 120,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane. Powrot 1 dzień później
Skierniwice Parking przy markecie Dino, Bełchów 85a, DK70 05.15 22.55 100,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Toruń Parking obok stacji paliw Carrefour – CH Bielawy ul. Olsztyńska 8 09.30 19.00 0,00 zł.
Warszawa parking obok Stacji Paliw Orlen ul. Franciszka Hynka 2 –DK 79 04.15 23.55 120,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane
Wrocław Wyjazd: PKP Dworzec Wrocław Główny – przy kasach biletowych , powrót: PKP Dworzec Wrocław Główny – odpowiedni peron 06.45 21.20 120,00 zł.
Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane

Informacje dodatkowe 

UBEZPIECZENIE          

NNW Signal Iduna do 5000 zł

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy Signal Iduna Polska – 60 zł/os- wariant standard lub 110 zł/os – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę *

Ogólne Warunki Uczestnictwa ubezpieczeń (do wglądu lub pobrania):

*  Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania potwierdzonego diagnozą medyczną,  śmierci, obowiązkowej kwarantanny, izolacji, odmowy wpuszczenia na pokład samolotu / autokaru Ubezpieczonego lub współuczestnika podróży.

KADRA                                   

kierownik, wychowawcy 1 na 12-15 uczestników, opieka lekarska na telefon

UWAGI

Należy zabrać ze sobą wypełnioną kartę kwalifikacyjną. Fakultety odbywają się przy min. 15-20  uczestnikach.  Aktualne godziny zbiórek i wyjazdów dostępne na 7 dni przed wyjazdem. Osoby korzystające z antenki PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną.

TRYB COVID-19 (obowiązuje do odwołania):

·          Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

·          Uczestnicy powinny być zaopatrzeni przez rodziców w maseczki na nos i usta do użycia podczas imprezy.

·          Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjnej.

·          Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia dodatkowych obostrzeń przez GIS, MZ i MEN.

BON TURYSTYCZNY 500+

Rezerwując tę imprezę masz możliwość realizacji BONU Turystyczny

CO ZAWIERA CO NIE ZAWIERA CENA 

Cena podstawowa obejmuje:

 • transport,
 • zakwaterowanie 
 • wyżywienie 4 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną,
 • ubezpieczenie NW Signal Iduna (5 tys.),
 • opiekę pedagogiczną (kierownik i wychowawcy), opiekę medyczną,
 • ratownik, 
 • podatek VAT,
 • realizację programu,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 zł,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 zł.

Cena podstawowa nie obejmuje:

 • dopłat do transportu z poszczególnych miast,
 • opłat za dodatkowe atrakcje i wycieczki fakultatywne,
 • dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji Signal Iduna + 60 zł  – wariant standard; + 110 zł – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę

DOPŁATY I ZNIZKKI DLA CHETNYCH 

 1. ADVENTURE PARK GDYNIA – Leśna Ekspedycja: 99.00 PLN
 2. OCEAN PARK : 50.00 PLN
 3. REJS SZYBKĄ ŁODZIĄ MOTOROWĄ RIB: 80.00 PLN
 4. Dodatkowe ubezpieczenie kosztów rezygnacji Signal Iduna – wariant standard: 60.00 PLN
 5. Rezygnuję z ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji: bez dopłaty
 6. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna -wariant rozszerzony o Covid19 i kwarantannę: 110.00 PLN
 7.  

Realizacja: eurostarsystem.eu