Zakochani w Amsterdamie 4 dni – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy 15 lat na rynku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

Zakochani w Amsterdamie 4 dni

11.02 - 14.02.2016
od 1 470 zł/os.

 

11.02 – 14.02.2016

Program

• Rejs po kanałach Amsterdamu • Muzeum Erotyki • Degustacja piwa w muzeum Heinekena • Szlifiernia diamentów z kolekcją biżuterii • Riksmuseum z Rembrantem • Muazeum figur woskowych Madame Tussud’s • Muzeum Van Gogha

Dzień 1 – 11.02
Zbiórka w Warszawie, na lotnisku Chopina, stanowisko odpraw (w strefie „Biura Podróży”, w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska) na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot do Amsterdamu.
Przylot do Amsterdamu i przejazd do hotelu (busem  hotelowym). Zakwaterowanie i czas na odpoczynek. Przejazd komunikacją miejską do centrum Amsterdamu. Dla chętnych wspólna obiadokolacja w restauracji (dodatkowo płatna).Powrót do hotelu na nocleg.Dzień 2 – 12.02.
Po śniadaniu spacer po centrum Amsterdamu: Plac Dam, Damrak, Muntplein, Remrandtplein, Targ kwiatowy Bloemenmarkt z pięknymi, romantycznymi kompozycjami kwiatowymi, Wizyta w najstarszej i najbardziej znanej szlifierni diamentów w Amsterdamie, z bogatą kolekcją biżuterii, zegarków i oczywiście możliwością zakupów. Zwiedzanie Muzeum Narodowego – Riksmuseum z XVII-wieczną kolekcją malarstwa holenderskiego m.in. dzieła Remrandta van Rijn ( Straż nocna, Żydowska narzeczona, Autoportret), Johanesa Vermeera ( Nalewająca mleko, Uliczka, Czytająca list), Steena, Halsa. Zwiedzanie Muzeum Heinekena połączone z  degustacją tego najbardziej znanego na świecie holenderskiego piwa. Wspólna obiadokolacja w restauracji (dodatkowo płatna). Wizyta w Muzeum Erotyki (wstęp dla osób powyżej 16 lat). Spacer po dzielnicy czerwonych świateł. Powrót do hotelu na nocleg. Program realizowany komunikacją miejską.Dzień 3 – 13.02.
Po śniadaniu w hotelu,przejazd do centrum i zwiedzanie Muzeum Vincenta Van Gogha – aktualnie znajduje się tam ponad 200 obrazów mistrza, 500 jego rysunków i 700 listów. Jest to największa taka kolekcja na świecie. Oprócz tego zgromadzono tam wiele innych związanych z nim pamiątek, m.in. fotografii i rzeczy osobistych. W muzeum podziwiać można także inne dzieła sztuki – prace przyjaciół malarza: m.in. Paula Gauguina, Toulouse-Lautreca oraz artystów, których van Gogh podziwiał, jak Léon Lhermitte i Jean-François. Mini lunch – typowa przekąska holenderska BROODJE HARING, czyli kanapka ze śledziem. Po południu rejs po kanałach Amsterdamu. Powrót do hotelu na nocleg. Program realizowany komunikacją miejską.Dzień 4 – 14.02.
Po śniadaniu w hotelu, wykwaterowanie. Bagaże zostaną złożone w hotelowej przechowalni. Przejazd do centrum i zwiedzanie muzeum figur woskowych Madame Tussaud’s  z kolekcją figur znanych postaci ze świata muzyki, filmu, sportu, holenderską rodziną królewską a także figurami związanymi z historią Holandii. W zależności od rozkładu lotów – czas na zakupy przy głównych ulicach handlowych Amsterdamu oraz dla chętnych wspólny obiad w holenderskiej restauracji (dodatkowo płatny). Następnie transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski.Uwagi do programu
• Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
• Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
• Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów.

 

Zakwaterowanie na objeździe

Zakwaterowanie:

Hotel *** klasy turystycznej – położony na peryferiach miasta (20-40 km od centrum).

Funkcjonalnie urządzone, 2 – osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z WC i łazienkami, telefonem i TV-sat.
Do dyspozycji gości:
Restauracja oraz bar.

Wyżywienie:
Śniadania kontynentalne.

Kategoria lokalna:
***

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot do Amsterdamu, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (3 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania (3), transfery lotnisko – hotel – lotnisko, program turystyczny j.w, opiekę pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NW, KL, CP, Assistance oraz bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji, usługi lokalnych przewodników, napiwków dla obsługi, zestawu słuchawkowego Tour Guide (jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający klientowi wygodny sposób zwiedzania) razem ok. 120 EUR (płatne obligatoryjnie na miejscu); dodatkowych posiłków, napoi do posiłków, przejazdów komunikacją miejską (ok.13 EUR/dzień) oraz pozostałych nie ujętych powyżej kosztów. Orientacyjny koszt 1 obiadokolacji: ok.20 EUR (fakultatywnie).

Realizacja: eurostarsystem.eu