Paryż – Sylwester na Polach Elizejskich 5 dni – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy 15 lat na rynku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

Paryż – Sylwester na Polach Elizejskich 5 dni

29.12 - 02.01.2019
1160 zł/os.

Galeria

Montmartre i Moulin Rouge – Luwr i Mona Lisa – Katedra Notre Dame i witraże – romantyczny rejs po Sekwanie – La Defense paryski Manhattan – zabawa na Polach Elizejskich

 

Dzień 1 – 29.12.

Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Niemcy i Holandię. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje co kilka godzin.

Dzień 2 – 30.12.

Przyjazd do Paryża w godzinach przedpołudniowych. Wizyta w Muzeum Figur Woskowych, gdzie zobaczycie Państwo 250 figur z wosku znanych aktorów, piosenkarzy, sportowców i polityków. Późnym popołudniem rejs statkiem po Sekwanie. Następnie zakwaterowanie w hotelu i czas na odpoczynek po podróży. UWAGA! Program realizowany komunikacją miejską.

Dzień 3 – 31.12.

Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Paryża. Zaczniemy od Wyspy Cite, czyli najstarsza część miasta z Katedrą Notre Dame. Będzie też czas na pamiątkowe zakupy. Kolejnym punktem programu będzie jedno z największych muzeów na świecie – Luwr, w którym znajduje się imponująca kolekcja dzieł sztuki europejskiej, między innymi Mona Lisa, Wenus z Milo czy Nike z Samotraki. Następnie odwiedzimy La Defense – nowoczesna dzielnica biurowo-mieszkaniowa nazywana ”Manhattanem Paryża”. Powrót do hotelu na odpoczynek. Wieczorem (około godziny 22:00) przejazd autokarem na Pola Elizejskie, gdzie każdego roku organizowana jest zabawa sylwestrowa. Powrót do hotelu autokarem około godziny 02.00 w nocy.

Dzień 4 – 1.01.

Wykwaterowanie z hotelu po późnym śniadaniu. Ciąg dalszy zwiedzania Paryża: Wieża Eiffla, najsłynniejsza żelazna budowla Paryża i spacer po Montmartre, mecce artystów i nocnego życia: plac du Tertre, bazylika Sacre Coeur, Moulin Rouge, Plac Pigalle. (Przejazd z hotelu do centrum Paryża realizowany komunikacją miejską) Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje co kilka godzin.

Dzien 5 – 2.01.

Przyjazd do Polski w godzinach rannych (Torzym ok. 09.00).

Uwagi do programu

– Pilot nie oprowadza po muzeach.
– Ze względu na okres świąteczny program może nieznacznie ulec zmianie.

 

Zakwaterowanie na objeździe

Zakwaterowanie:
Hotele** klasy turystycznej – położone na peryferiach Paryża w pobliżu stacji kolejki RER.

Pokoje: 2-osobowe (możliwość dostawki) z WC, łazienką, TV i telefonem.
Do dyspozycji gości:
w hotelu zazwyczaj znajduje się restauracja i bar

Wyżywienie:
śniadania kontynentalne (najczęściej rogalik, dżem, kawa lub herbata)

Kategoria lokalna:
**

Świadczenia

Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, minibar, WC), zakwaterowanie w hotelu (2 rozpoczęte doby hotelowe), 2 śniadania serwowane w restauracji hotelowej (kontynentalne, podawane na słodko), program turystyczny j.w., ubezpieczenie Europa SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów metra/RER, wstępów do zwiedzanych atrakcji , systemu Tour Guide (Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide) oraz dodatkowych posiłków. Orientacyjne ceny biletów wstępu i komunikacji miejskiej: ok. 170 EUR/os płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 6.0/6.
Realizacja: eurostarsystem.eu