Harry Potter i magia Londynu 4 dni – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy 15 lat na rynku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

Harry Potter i magia Londynu 4 dni

31.05 - 03.06.2018 (różne terminy)
od 2 145 zł/os.

Terminy

01.05 – 04.05.2018                                          03.05 – 06.05.2018

31.05 – 03.06.2018                                          14.06 – 17.06.2018

12.07 – 15.07.2018                                           26.07 – 29.07.2018

16.08 – 19.08.2018                                          23.08 – 26.08.2018

06.09 – 09.09.2018

Program

Warner Bros Studio – Harry Potter i czary • dinozaury w Muzeum Historii Naturalnej • duchy i legendy Tower i Westminster – to co najmłodsi lubią najbardziej • Trafalgar Square i Piccadily Circus • rejs po Tamizie • Pałac Buckingham • Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s • London Eye – Londyn z lotu ptaka • King’s Cross i wizyta na słynnym peronie 9 i 3/4• dla chętnych musical w West End

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku na 2 godziny przed wylotem.  Po przylocie do Londynu transfer do hotelu (złożenie bagaży). Przejazd komunikacją miejską do Londynu, którego zwiedzanie zaczniemy od spaceru po centrum: Houses of Parliament z Big Benem, Opactwo Westminsterskie, Trafalgar Square i Piccadily Circus ze słynnym amorkiem. Następnie wizyta w Ripley’s Believe It or Not – muzeum poświęconym wszystkim dziwnym, nietypowym i szokującym rzeczom z całego świata. Zakwaterowanie w hotelu w Londynie lub okolicy, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu proponujemy całodzienne zwiedzanie Londynu komunikacją miejską. Zaczniemy od Tower of London – wspaniałej średniowiecznej twierdzy i królewskiego Skarbca, w którym można podziwiać m.in. insygnia królewskie oraz największy brylant świata. Nieopodal znajduje się jedna z najsłynniejszych atrakcji miasta – Tower Bridge. Krótki rejs statkiem po Tamizie do Westminsteru. Wizyta pod Pałacem Buckingham. Następnie przejazd do największego w Europie Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s, gdzie można stanąć oko w oko ze swoimi idolami – gwiazdami filmu, muzyki, polityki, sportu czy dać się przestraszyć w gabinecie strachu. Obiadokolacja (płatna dodatkowo). Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu wycieczka do położonego pod Londynem Warner Bros Studio, w którym przeniesiemy się do zaczarowanego świata Harry Pottera. Rekwizyty, kostiumy, scenografie, czary, bitwa na różdżki czy lot na miotle – to wybrane atrakcje, które oferuje nam to miejsce. (Uwaga! Ze względu na restrykcyjne zasady rezerwacji do Warner Bross, musi być ona potwierdzona 30 dni przed przybyciem. Bilety są zamawiane dla wszystkich uczestników. Jeżeli nie chcą Państwo korzystać z tej atrakcji prosimy o zgłoszenie tego faktu podczas rezerwacji wycieczki! Osobom, które zakupią wycieczkę na 30 i mniej dni przed wyjazdem z Polski, Rainbow nie gwarantuje rezerwacji biletów wstępu do Warner Bros – prosimy o ew. potwierdzenie ich rezerwacji na żądanie). Po powrocie do centrum Londynu przejażdżka w kapsule London Eye, która zapewni wspaniałe widoki miasta. Obiadokolacja (płatna dodatkowo). Wieczorem dla chętnych musical w dzielnicy teatrów West End (np. Król Lew, Alladyn, Thriller itp,; ceny zależne od repertuaru i dostępności konkretnych miejsc od ok. 60 GBP/os; punkt realizowany przy min. 10 osobach chętnych).

Dzień 4

Po śniadaniu złożenie bagaży w przechowalni hotelowej; przejazd komunikacją miejską na dworzec King’s Cross i wizyta na słynnym peronie 9 i 3/4. Następnie przejazd do Muzeum Historii Naturalnej obrazującego dzieje ziemi, gdzie jedną z największych atrakcji jest galeria dinozaurów. Transfer na lotnisko, wylot do Polski.

Uwagi do programu

– Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. – Kolejność zwiedzania może ulec zmianie

Zakwaterowanie na objeździe

Zakwaterowanie:
Hotele **/*** – wygodne, położone zazwyczaj poza Londynem
Pokoje: funkcjonalnie urządzone, wszystkie 2 – osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc.

Do dyspozycji gości:
w hotelu restauracja, bar, często lobby z TV

Wyżywienie:
śniadania kontynentalne w formie bufetu

Kategoria lokalna:
**/***

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot do Londynu, opłaty lotniskowe, transfer do/z lotniska, transfer do Warner Bross Studio, zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania, opiekę pilota, program turystyczny j. w, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu, rejsu statkiem, usług lokalnych przewodników, zestawu TGS (razem ok. 220 GBP, dzieci ok. 180 GBP, płatne na miejscu). Przejazdy komunikacją miejską płatne dodatkowo (ok. 9 GBP dziennie, dzieci do 16 lat ok. 4 GBP dziennie). Obiadokolacje płatne dodatkowo ok. 18 GBP/jedna obiadokolacja.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6.

Inne

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.

Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.

Realizacja: eurostarsystem.eu