Harry Potter i magia Londynu 4 dni – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy na rynku od 2001 roku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

Harry Potter i magia Londynu 4 dni

19.09 - 22.09.2019 (różne terminy)
od 2076 zł/os.

Galeria

Terminy

 

05.09 – 08.09.2019                          19.09 – 22.09.2019                             03.10 – 06.10.2019

Program

Warner Bros Studio – Harry Potter i czary • dinozaury w Muzeum Historii Naturalnej • duchy i legendy Tower i Westminster – to co najmłodsi lubią najbardziej • Trafalgar Square i Piccadily Circus • rejs po Tamizie • Pałac Buckingham • Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s • London Eye – Londyn z lotu ptaka • King’s Cross i wizyta na słynnym peronie 9 i 3/4• dla chętnych musical w West End

Galeria

Galeria

Galeria

Warner Bros Studio – Harry Potter i czary • dinozaury w Muzeum Historii Naturalnej • duchy i legendy Tower i Westminster – to co najmłodsi lubią najbardziej • Trafalgar Square i Piccadily Circus • rejs po Tamizie • Pałac Buckingham • Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s • London Eye – Londyn z lotu ptaka • King’s Cross i wizyta na słynnym peronie 9 i 3/4• oceanarium London Aquarium –

 

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku na 2 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Po przylocie do Londynu transfer do hotelu (złożenie bagaży). Przejazd komunikacją miejską do Londynu, którego zwiedzanie zaczniemy od spaceru po centrum: Houses of Parliament z Big Benem, Opactwo Westminsterskie, Trafalgar Square i Piccadily Circus ze słynnym amorkiem. Dla chętnych obiadokolacja (płatna dodatkowo u pilota). Zakwaterowanie w hotelu w Londynie lub okolicy, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu proponujemy całodzienne zwiedzanie Londynu komunikacją miejską. Zaczniemy od Tower of London – wspaniałej średniowiecznej twierdzy i królewskiego Skarbca, w którym można podziwiać m.in. insygnia królewskie oraz największy brylant świata. Nieopodal znajduje się jedna z najsłynniejszych atrakcji miasta – Tower Bridge. Krótki rejs statkiem po Tamizie do Westminsteru. Wizyta pod Pałacem Buckingham. Następnie przejazd do największego w Europie Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s, gdzie można stanąć oko w oko ze swoimi idolami – gwiazdami filmu, muzyki, polityki, sportu czy dać się przestraszyć w gabinecie strachu. Obiadokolacja (płatna dodatkowo). Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu wycieczka do położonego pod Londynem Warner Bros Studio, w którym przeniesiemy się do zaczarowanego świata Harry Pottera. Rekwizyty, kostiumy, scenografie, czary, bitwa na różdżki czy lot na miotle – to wybrane atrakcje, które oferuje nam to miejsce. (Uwaga! Ze względu na restrykcyjne zasady rezerwacji do Warner Bross, musi być ona potwierdzona 30 dni przed przybyciem. Bilety są zamawiane dla wszystkich uczestników. Jeżeli nie chcą Państwo korzystać z tej atrakcji prosimy o zgłoszenie tego faktu podczas rezerwacji wycieczki! Osobom, które zakupią wycieczkę na 30 i mniej dni przed wyjazdem z Polski, Rainbow nie gwarantuje rezerwacji biletów wstępu do Warner Bros – prosimy o ew. potwierdzenie ich rezerwacji na żądanie). Po powrocie do centrum Londynu przejażdżka w kapsule London Eye, która zapewni wspaniałe widoki miasta. Następnie wizyta w London Aquarium – jednym z najlepszych oceanariów nie tylko w Europie, gdzie można spotkać wodne okazy z całego świata i stanąć oko w oko z rekinem. Wieczorem dla chętnych obiadokolacja (dodatkowo płatna u pilota).

Dzień 4

Po śniadaniu złożenie bagaży w przechowalni hotelowej; przejazd komunikacją miejską na dworzec King’s Cross i wizyta na słynnym peronie 9 i 3/4. Następnie przejazd do Muzeum Historii Naturalnej obrazującego dzieje ziemi, gdzie jedną z największych atrakcji jest galeria dinozaurów. Transfer na lotnisko, wylot do Polski.

Uwagi do programu

– Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
– Kolejność zwiedzania może ulec zmianie
– Jeśli posiadają Państwo paszport sugerujemy jego zabranie ze względu na sprawniejszą odprawę na lotnisku w Londynie (nie dotyczy dzieci do lat 12).

 

Zakwaterowanie na objeździe

Zakwaterowanie:
Hotele **/*** – wygodne hotele położone niedaleko centrum miasta (II – III strefa) w pobliżu stacji metra. Pokoje: funkcjonalnie urządzone, wszystkie 2 – osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc.Do dyspozycji gości:
w hotelu restauracja, bar, często lobby z TVWyżywienie:
śniadania kontynentalne w formie bufetuKategoria lokalna:
**/***

 

Świadczenia

 

Cena podstawowa obejmuje: przelot do Londynu, opłaty lotniskowe, transfer do/z lotniska, transfer do Warner Bros Studio, zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania kontynentalne, opiekę pilota, program turystyczny j. w, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu, rejsu statkiem, usług lokalnych przewodników, zestawu TGS (razem ok. 220 GBP/os, dzieci do 16 roku życia ok. 180 GBP, płatne obligatoryjnie u pilota). Przejazdy komunikacją miejską płatne dodatkowo (ok. 10 GBP/os. dziennie, dzieci do 16 lat ok. 5 GBP dziennie). Obiadokolacje płatne dodatkowo ok. 18 GBP/jedna obiadokolacja/os..

 

Opinie klientów

 

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.6/6.

 

Inne

 

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.

Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.

Realizacja: eurostarsystem.eu