Obóz Młodzieżowy – Hiszpańska Siesta – Samba (rego) – Biuro Podróży Adria

Biuro Podróży ADRIA

Jesteśmy na rynku od 2001 roku.
Sprawdź nasze najnowsze oferty

Zobacz

W ofercie:

Bilety autokarowe

Bilety lotnicze

Bilety promowe

Ubezpieczenia turystyczne

Wczasy

Wycieczki

Obozy, kolonie

Obóz Młodzieżowy – Hiszpańska Siesta – Samba (rego)

03.07 - 14.07.2020 (różne terminy)
od 2089 zł/os.

Ceny są orientacyjne i dynamicznie się zmieniają. Dla potwierdzenia aktualnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Terminy:

03.07 – 14.07 (12d / 7n)
30.07 – 10.08 (12d / 7n)
12.07 – 23.07 (12d / 7n)
21.07 – 01.08 (12d / 7n)
05.06 – 14.07 (40d / 7n)

Opis oferty

 • 7 noclegów / 7 śniadań / 7 obiadów / 7 kolacji – woda do obiadu i kolacji w cenie!
 • Zwiedzanie Wenecji i Monako
 • Wycieczka do Barcelony i Tossa de Mar
 • Ciepły posiłek w drodze powrotnej – Gratis
 • Unikatowa koszulka Rego – Bis
 • Boisko do siatkówki, siłownia, sala gier, duży basen
 • Animacje hotelowe

UPOLUJ SWOJĄ ZNIŻKĘ NA 2020!:

1. MINI GRUPKA – specjalny rabat dla mini grupki – min. 7 osób, przy rezerwacji przysługuje rabat w wysokości 50 zł / os (wszystkie rezerwacje muszą być potwierdzone tego samego dnia).
2. Rabaty dla stałych klientów ok. 2% – zapytaj o rabat Sprzedawcę
3. Każda impreza ma ograniczoną ilość miejsc przeznaczoną do sprzedaży w czasie promocji.
4. Gwarancja Niezmienności Ceny, Bezpłatna Zmiana Uczestnika do 7 dni przed wyjazdem.

GDZIE SIĘ BAWIMY:

LLORET DE MAR – znany na całym świecie popularny turystyczny kurort, słynący z szerokich i piaszczystych plaż z pięknymi zatoczkami. Wieczorami zamienia się w miasto tańca i zabawy! Jego walory skuszą na wakacje każdego żądnego przygód podóżnika. Dodatkowa atrakcja tego regionu to położony na obrzeżach miasta największy na Costa Brava park wodny Waterworld! 

CENA OBEJMUJE:

 • przejazd komfortowym autokarem klimatyzacja/barek/DVD/WC
 • 7 noclegów w Hotelu Samba***
 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie + woda do obiadu i kolacji
 • zwiedzanie Wenecji
 • zwiedzanie Monako
 • wycieczkę do Tossa de Mar
 • wycieczkę do Barcelony
 • ciepły posiłek na trasie przejazdu w drodze powrotnej
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
 • opieka ratownika wodnego
 • bogaty program sportowo-rekreacyjny
 • korzystanie z zaplecza sportowego Hotelu Sur Marf
 • opiekę licencjonowanego pilota na trasie przejazdu
 • opiekę rezydenta podczas pobytu
 • unikatową koszulkę Rego-Bis
 • Ubezpieczenie KL 30 000€, NNW 2 000 €, NNW obowiązuje na 24 godziny przed wyjazdem (od chwili wyjścia z domu) do 24 godzin po przyjeździe (powrotu do domu)
 • opłaty na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (10 zł/ os.)

OBOWIĄZKOWO PŁATNE:

 • 85 EUR/os. – PŁATNE U PILOTA – taksa klimatyczna, opłaty za przewodnika, taksówki wodne, opłaty lokalne, zestaw słuchawkowy. 

CENA NIE OBEJMUJE:

 • Wycieczek fakultatywnych 

TU ŚPIMY:

Hotel Samba*** to lokalizacja blisko centrum z licznymi dyskotekami, klubami i barami. Od plaży dzieli go ok. 300m. Do dyspozycji odwiedzających pozostawia: klimatyzowaną restaurację, bar, salę konferencyjną, salę gier, 2 windy, sklepik, taras, duży kompleks ogrodowy, basen z brodzikiem (leżaki i parasole bezpłatnie), boisko do siatkówki, mini siłownię na powietrzu, bilard, gry zręcznościowe, dyskotekę, zaplecze sportowe, codzienne animacje. Dostępne również dodatkowo płatne Wi-Fi.

ZAKWATEROWANIE:

Obiekt dysponuje pokojami 4-6 osobowymi typu studio z łazienką z WC, TV, klimatyzacją, balkonem. Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godz. 14.00, wykwaterowanie do godz. 10.00 w dniu wyjazdu. 

WYŻYWIENIE:

3 posiłki dziennie – śniadanie, obiad, kolacja w formie bogatego bufetu, dodatkowo posiłki tematyczne. Do śniadania podawana kawa, herbata, czekolada, soki, woda. Do obiadu i kolacji woda w karafkach. 

PLAŻA:

Szeroka, publiczna, piaszczysto – żwirkowa plaża, oddalona od hotelu o ok. 300m. W pobliżu plaży kawiarnie, sklepiki.

WYCIECZKI W CENIE:

BARCELONA – Stolica Katalonii, jedna z najpiękniejszych światowych metropolii. Zwiedzanie – Sagrada Familia, stadion FC Barcelona (płatny dodatkowo), Casa Mila, Casa Batllo, wzgórze Montjuic – panorama miasta oraz obiekty olimpijskie, La Rambla, pokaz fontann.
TOSSA DE MAR – W Tossie zwiedzanie części starego miasta, pozostałości pięknego kościółka, następnie przejście pod Zamek. Średniowieczne mury wraz z ich zabudową (Vila Vella) miały chronić mieszkańców przed piratami. Całości dopełni wypoczynek na malowniczej plaży z widokiem na zatoczkę.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

GIRONA + FIGURES
Girona -średniowieczna katedra i mury miasta, łaźnia arabska, park, przejazd do Figueres i zwiedzanie muzeum Salvadora Dali. Cena ok. 45 EUR.
OGRODY PINYA DE ROSA W BLANES
Ogrody założone w 1954 roku, słyną z okazów roślin tropikalnych, które zaadaptowały się w warunkach śródziemnomorskich. Cena ok. 15 EUR.
WATER WORLD – LLORET DE MAR
Największy basen na Costa Brava- wodny park atrakcji m. in. basen z falami morskimi, dzika rzeka, różnego typu zjeżdżalnie i baseny, atrakcyjne zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Cena ok. 40 EUR.

RAMOWY PROGRAM POBYTU:

1 dzień – wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię, Włochy.
2 dzień – przyjazd do Wenecji – Zwiedzanie miasta z przewodnikiem – m.in. przejazd tramwajem wodnym, plac i Bazylika św. Marka, Pałac Dożów (z zewnątrz), czas wolny. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Hiszpanii.
3-10 dni – pobyt w hotelu Samba *** czas wolny, plażowanie, wycieczka do Barcelony- zwiedzanie miasta z przewodnikiem – Sagrada Familia, Park Guell, wzgórze Montjuic, tereny olimpijskie, Las Ramblas, Paseo de Gracia, Camp Nou (w miarę możliwości wejście na stadion FC Barcelona, dodatkowo płatne – ok. 29 EUR/os. i obowiązkowo zgłoszone pilotowi najpóźniej w dniu przyjazdu do hotelu). Wycieczka autokarowa do Tossy de Mar. W ostatni dzień wyjazd z Hiszpanii w godzinach wieczornych, przejazd przez Francję do Monako.
11 dzień – przyjazd do Monako. Zwiedzanie Rampe Major, Place du Palais przed Pałacem Książęcym wzniesionym na szczycie Rocher, Pałacu Książęcego lub Oceanarium (z zewnątrz lub zwiedzanie we własnym zakresie), Katedra św. Mikołaja, w której znajdują się groby biskupów i książąt Monako, wtym księcia Rainiera III i aktorki Grace Kelly, która została księżną. Zwiedzanie Monte Carlo-Grand Casino oraz ogrody. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Polski.
12 dzień – przyjazd do Polski w godzinach dopołudniowych.
Organizator informuje iż przedstawiony program jest ramowy i może ulec zmianie.

TAK SIĘ BAWIMY:

 • Plażowanie i kąpiele w morzu i basenie pod opieką ratownika
 • Rozgrywki sportowe (siatkówka, koszykówka) wewnątrz obozowe oraz z innymi grupami, zajęcia fitness, bieg na orientację
 • Piesze wycieczki po okolicy
 • Dyskoteki
 • Wybory Miss i Mistera na wesoło
 • Odkrywanie talentów
 • Konkursy, quizy
 • Animacje taneczne i sportowe
 • Uczestnictwo w wycieczkach fakultatywnych (płatne dodatkowo)
 • Inne imprezy kulturalno– rozrywkowe

WEŹ ZE SOBĄ:

Ważny paszport lub dowód osobisty- (dokument ważny min. 3 miesiące od daty powrotu), krem z filtrem UV, nakrycie głowy, przewiewne ubranie, klapki do wody, okulary  przeciwsłoneczne, leki przyjmowane na stałe. Proponowane kieszonkowe ok. 100 € + pieniądze na wycieczki fakultatywne. 

NIE ZAPOMNIJ:

Przesłanie Organizatorowi wypełnionej karty kolonijnej jest konieczne. Na karty czekamy najpóźniej do 2 tygodni przed wyjazdem.

INFO DOTYCZĄCE PRZEJAZDU AUTOKAREM:

– Przejazd na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu – dokument musi być ważny minimum 3 miesięcy (od daty powrotu do Polski).
Godziny przyjazdu do hotelu jak i godziny wyjazdu w drogę powrotną są potwierdzane przez pilota bądź rezydenta Rego-Bis.
1. Prosimy Klientów o zapoznanie się z ramowym programem imprezy i zwrócenie szczególnej uwagi na rozkład jazdy.
2. Dopłata zawiera przejazd w dwie strony.
3. Każdy pasażer w ramach wykupionego przejazdu może przewieźć 1 sztukę bagażu o wadze do 20kg oraz bagaż podręczny o wadze do 5kg.
4. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki co najmniej na 10 minut przed planowaną godziną odjazdu.
5. Na trasach dojazdowych w kraju możliwy jest transport autokarem klasy turystycznej, minibusem, samochodem osobowym lub pociągiem.
6. Na trasie dojazdowej dopuszcza się możliwość przesiadek w trakcie przejazdu.
7. Transport od miejsca głównej zbiórki (trasa końcowa) odbywa się autokarami komfortowymi (WC, DVD, barek, klimatyzacja).
8. Miejsca w autokarze docelowym są numerowane i przydzielane przez centralę Rego-Bis.
9. Postoje w trakcie podroży są organizowane co ok. 4,5 godziny w miejscach do tego przystosowanych.

WAŻNE INFORMACJE:

Wyjazd na obóz młodzieżowy w Hiszpanii przeznaczony jest dla uczestników w przedziale wiekowym pomiędzy 14 a 18 rokiem życia.

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

HISZPANIA

Położona na półwyspie Iberyjskim, obejmuje także Wyspy Kanaryjskie i Baleary. Jest krainą szerokich, piaszczystych plaż, łagodnego klimatu, wiecznie świecącego słońca, ciepłego morza. Nic dziwnego, że turyści odnajdują wiele powodów do wybierania tego kraju na swój wakacyjny wypoczynek. Hiszpanie słyną ze swojego ognistego temperamentu, przyjacielskiego nastawienia, energii oraz optymizmu, którym zarażają każdego. Oprócz piaszczystych plaż i gościnnych mieszkańców Hiszpania przyciąga również licznymi możliwościami do świetnej zabawy. Nocne atrakcje na dyskotekach, okazja do uprawiania sportów i możliwość zwiedzania pamiątek po starożytnych czasach tworzą wspaniałe trio, dla których nie sposób oprzeć się temu miejscu.
Do najpopularniejszego regionu należy z pewnością Costa Brava. Atrakcyjna dla turystów z wielu powodów. Rodziny poszukują wypoczynku wśród gorących piasków na plaży oraz podczas kąpieli w przyjemnej morskiej wodzie. Młodzi ludzie z kolei licznie przybywają, aby bawić się w ośrodkach jak Lloret de Mar i Blanes. Na turystów nastawionych na zwiedzanie czekają otoczone murami, średniowieczne miasta Girona, Pals i Tossa de Mar. Cała Katalonia traktuje Costa Bravę jak oczko w głowie! Wszystkie co tam się znajduje tworzy cudowną, spójną całość. Mimo obecności typowych i stereotypowych miejsc wciąż istnieją tam ukryte klejnoty czekające na odkrycie.
1.Magiczny półwysep Cap de Creus – niewielki przylądek i Park Narodowy. Ten skalisty i bezleśny klif od wielu lat jest postrachem żeglarzy. W zatokach ukrywają się urocze miasteczka i wioski rybackie, które kuszą niepowtarzalnym klimatem. Godnym polecenia miejscem jest miejscowość Cagaques, ukochane przez artystów (Dali, Picasso) białe miasteczko. Przez wiatry wiejące na klifie skały zostały uformowane w niesamowite kształty. Te dziwne sękate formy zostały nazwane przez miejscowych orłem z Plan de Tudela i lwem z Cap Gros.
2. Figueras i okolice– miejsce, w którym urodził się i tworzył Salwador Dali. Po śmierci zostawił tam muzeum poświęcone swojej twórczości, które mieści się w budynku starego teatru, jednakże zostało mocno zmienione dzięki surrealistycznej wizji Dalego. Muzeum szczyci się największą na całym świecie kolekcją dzieł artysty, które pochodzą z każdego etapu jego twórczości. Ciekawostką jest fakt, że Dali został pochowany w krypcie pod sceną dawnego przekształconego teatru.
Stare miasto Figueras natomiast jest uznawane za jedno z najbardziej urokliwych i klimatycznych w całej Katalonii.
3. Girona– zabytkowe miasto z wyjątkową starówką. Położona jest ona na dwóch brzegach rzeki Onyar. Umiejscowione nad wodą kolorowe kamienice dodają miastu uroku. Odbywając wycieczkę do miasta Girona obowiązkowym punktem w programie powinna być wizyta w Dzielnicy Żydowskiej oraz w gotyckiej katedrze i skarbcu ze słynnym Gobelinem Stworzenia Świata. Miasto jest dobrze skomunikowane z Barceloną oraz z wieloma kurortami Costa Brava, z łatwością można dostać się do niego pociągiem i autobusem.
4. Blanes– kurort, który sąsiaduje bezpośrednio z rozrywkowym Lloret de Mar. Jego wielką atrakcją jest Marimurtra Botanical Gardens, czyli ogród położony na zboczach klifów. Jest tam hodowane ponad 5000 gatunków roślin charakterystycznych dla baseny Morza Śródziemnego. Najbardziej okazale i zadziwiająco prezentuje się kolekcja kaktusów i oleandrów. Ogród założony w 1920 roku przez Niemca, otwarty dla turystów, który w sezonie licznie przybywają, aby zobaczyć zbiory na własne oczy. To, co również warto zobaczyć będąc w Blanes to również 14-wieczny gotycki kościół Santa Maria i ruiny Castillo de Saint Joan.
5. Zabytkowa miejscowość Tossa de Mar, zlokalizowana blisko Lloret de Mar, a zupełnie różniąca się. Wyróżnia się spośród innych kurortów ogromną ilością zabytków. Turyści znajdą tutaj wiele – latarnia morska, imponujące mury obronne starego miasta, pozostałości dobrze zachowanej rzymskiej willi, której eksponaty przeniesione zostały do Miejskiego Muzeum. Wzdłuż wybrzeża rozciąga się także poszarpane wybrzeże z licznymi skalistymi zatokami i znakomitymi punktami widokowymi.

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO JECHAĆ DO HISZPANII

1.Hiszpańska fiesta – Hiszpanie uwielbiają zabawę, muzykę, taniec. Niezależnie od lokalizacji, w której jesteście z pewnością poczujecie wakacyjną, niepowtarzalną atmosferę, pełną luzu, śmiechu i rozrywki.
2. Wojna na pomidory, czyli La Tomatina! Odbywa się w miejscowości Bunol w ostatnia środę sierpnia. Właśnie wtedy przybywają tam rzesze turystów i wszystkich chętnych na wzięcie udziału w zabawie. Wydarzenie, w którym uczestnicy obrzucają się pomidorami stało się tradycją, a dziś jest to nawet święto o międzynarodowym walorze turystycznym.
3.Śródziemnomorski klimat, 300 słonecznych dni w roku, gorące, piaszczyste plaże. Co więcej dodawać? Kraina malowana słońcem, idealna do wypoczynku i zabawy w jednym!
4. Wina i kuchnia hiszpańska – Proste i smakowite potrawy to kwintesencja Hiszpanii – paella, gazpacho, tapas i wiele innych charakterystycznych dań, które rozkochają was w smakach tego ognistego kraju. Do tego sangria, czyli orzeźwiająca rozkosz w gorący dzień. Tego trzeba skosztować!
5. Mieszkańcy – niezwykle otwarci i radośni ludzie, ich wrodzona cecha to towarzyskość, do tego oczywiście uwielbiają się bawić. Ciekawostką jest, że w Hiszpanii na jednego mieszkańca przypada większa ilość knajp niż w jakimkolwiek innym kraju. Widać więc ogrom miejsc skierowanych na zabawęi rozrywkę każdego dnia (i nocy).

Wycieczki fakultatywne

Aquapark Water World w Lloret de Mar

Wodny park atrakcji – m. in.: basen z falami morskimi, dzika rzeka, różnego typu zjeżdżalnie i baseny, atrakcyjne zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Cena orientacyjna: ok. 40€ – cena nie zawiera biletu wstępu (dzieci do 1,2 m wzrostu ok. 25€)

Barcelona

Wycieczka do Barcelony – tętniącej życiem stolicy Katalonii. W programie objazd miasta: Sagrada Familia, najsłynniejsze i wciąż niedokończone dzieło katalońskiego architekta Antonio Gaudiego, Passeig de Gràcia z domami jego projektu – wpisanymi na listę UNESCO Casa Mila, Casa Batlló, wzgórze Montjuïc. Spacer po średniowiecznym centrum miasta: Dzielnicy Gotyckiej z kamiennymi domami i brukowanymi uliczkami oraz słynny bulwar Las Ramblas, nazwany przez Victora Hugo najbarwniejszą i najciekawszą ulicą Europy. Cena orientacyjna: ok. 40€

Girona i Figueres

W programie spacer po starówce i zwiedzanie najciekawszych atrakcji miasta, w tym gotyckiej katedry (zwiedzanie wewnątrz za dodatkową opłatą) i starej dzielnicy żydowskiej. Wizyta w Figueres, rodzinnym mieście znanego malarza – Salvadora Dalí. Zwiedzanie jednego z ciekawszych muzeów na świecie, które zostało zaprojektowane przez samego mistrza. Ogromna galeria malarstwa jest drugim w Hiszpanii muzeum pod względem liczby odwiedzających, zaraz po madryckim Prado. Wycieczka całodniowa. Cena orientacyjna: ok. 45€

Monserrat

Wycieczka do sanktuarium porównywanego do Jasnej Góry. Na wzgórzu znajduje się piękna bazylika z figurką Czarnej Madonny, patronką Katalonii oraz klasztor benedyktynów. W Bazylice będzie można wysłuchać chóru oraz spróbować likierów Montserrat. Zobaczyć można również muzeum z wystawą dzieł takich artystów jak Picasso, Carravaggio, El Greco czy Dalí (za dodatkową opłatą). Wycieczka całodniowa. Cena orientacyjna: ok. 47€

Tossa de Mar

Wycieczka statkiem wzdłuż wybrzeża z Lloret de Mar do Tossy. W Tossie zwiedzanie części starego miasta, średniowiecznych murów z ich zabudową (Vila Vella) oraz pozostałości pięknego kościółka. Cena orientacyjna: ok. 35€

Realizacja: eurostarsystem.eu